آغاز پروژه آسفالت بیش از ۴۰ هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی در کیاشهر
آغاز پروژه آسفالت بیش از ۴۰ هزار متر مربع از معابر اصلی و فرعی در کیاشهر

پایگاه خبری زنگ خطر / مرتضی عاطفی شهردار بندر کیاشهر گفت: بیش از چهل هزار متر مربع آسفالت در معابر اصلی و فرعی بندر کیاشهر اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر به نقل از کاشف خبر و به نقل از واحد خبر روابط عمومی شهرداری بندر کیاشهر، مرتضی عاطفی شهردار، از اجرای بیش از ۴۰ هزار متر مربع آسفالت در بندر کیاشهر خبر داد و اظهار داشت: در کنار این امر لکه گیری معابر اصلی و فرعی هم در دستور کار شهرداری قرار دارد.

شهردار بندر کیاشهر با اشاره به اینکه آسفالت معابر جز اولویت‌های مهم شهرداری است اذعان کرد: از آنجا که سالهاست در بندر کیاشهر پروژه آسفالت آنچنان که باید انجام نشده است بنابراین درصددیم با اجرای این پروژه‌ها خدمتی کوچک به مردم فهیم این شهر ارائه دهیم.

عاطفی با بیان اینکه قیمت قیر و کلا هزینه‌های اجرای پروژه‌های آسفالت افزایش پیدا کرده است تصریح کرد: شهرداری بندر کیاشهر با وجود همه این موارد به دلیل تعهدی که به شهروندان دارد قراردادهای پروژه‌های آسفالت را منعقد کرده است بنابراین بعد از زیرسازی کار آسفالت اجرایی می‌شود.

شهردار بندر کیاشهر در پایان اضافه کرد: پروژه‌های آسفالت شهرداری در معابر اصلی و فرعی با اولویت معابری که در آنها زیرسازی و عملیات لوله‌گذاری جمع‌آوری آب‌های سطحی انجام شده است به مرحله اجرا در می‌آید.