آقای استاندار اصفهان تقلای بی حاصل چرا؟! / تقلای بی ثمر در شمارش معکوس وقت اضافه! 
آقای استاندار اصفهان تقلای بی حاصل چرا؟! / تقلای بی ثمر در شمارش معکوس وقت اضافه! 

پایگاه خبری زنگ خطر / آقای استاندار اصفهان دلیل عدم امضای حکم یک جوان انقلابی که کارنامه کاری خوب و سابقه روشن انقلابی دارد توسط شما چیست؟ / خطاب به شما که شمارش معکوس آخرین ساعات جلوس تان بر صندلی نرم استانداری خورده است می نویسم آیا بهتر نبود با امضای حکم شهردار منتخب توسط نمایندگان مردم شریف خوانسار در شورای شهر اجازه می دادید به دور از حاشیه و سیاست بازی و.... ، نمایندگان خود مردم برای خوانسار زیبا تصمیم بگیرند؟

یادداشت وحید اعظمی روزنامه نگار و مدیرمسئول پایگاه خبری کشوری زنگ خطر و هفته نامه نسل نو

آقای عباس رضایی استاندار اصفهان نزدیک به دوماه است حکم انتصاب مهندس ابوالفضل توکلی شهردار انتخابی شورای شهر خوانسار را امضا نمی کنید  و مدتی قبل یادداشتی نوشتیم تا شما را به انجام وظیفه تان تأکید کنیم اما گویا برایتان کوفتن آب در هاون بود و از سر رسالت رسانه ای خطاب به شما می نویسم ارمغان خوانساری بودن شما برای خوانسار این بهشت اردیبهشت ایران ، بخشدار نداشتن از حدود دو سال قبل تا کنون و همچنین نزدیک به دوماه عدم امضای حکم شهردار منتخب شورای شهر خوانسار توسط جنابعالی است؟! و دلیل اینها را چه بنامیم؟  سیاست بازی یا دلیل دیگری؟ از شما می پرسیم چه جوابی دارید؟
دلیل عدم امضای حکم یک جوان انقلابی که کارنامه کاری خوب و سابقه روشن انقلابی دارد توسط شما چیست؟

راستی نوشتم ارمغان خوانساری بودن شما برای خوانسار زیبا چیست؟ از شما می پرسم این ارمغان دوسال نداشتن بخشدار در شهرستانی با سه دهستان و ۱۸ روستا است!؟ نزدیک به دوماه عدم امضای حکم شهردار منتخب شورای شهر آن توسط شما می باشد؟! درحالیکه استعلام وی از دستگاه متولی مثبت بوده است.  ۷سال طرح تفصیلی خوانسار درحال بررسی می باشد که مشکلات بسیاری برای مردم این شهر ایجاد نموده و هنوز حقوق مکتسبه ونیازهای شهر رفع نگردیده! متاسفانه در دوره استانداری شما تاکنون بی نتیجه مانده است!؟ عدم تکمیل کمربندی خوانسار که حدود ۵کیلومتر آن توسط شهرداری انجام شده، که باید پرسید آیا پروژه کمربندی که خارج از حریم شهر است و اجرای آن وظیفه دولت بوده وشهرداری ها نمی توانند خارج از محدوده هزینه نمایند ولی آیا از طرف شما و مسئولین  گفته نشد مقداری از آنرا انجام دهید؟ و مابقی آن که توسط دستگاه دولتی (اداره راه و شهرسازی) باید انجام می شد که هنوز پروژه مانده وتکمیل نشده است و آیا درعوض اجرای ۵کیلومتر از کمربندی خوانسار توسط شهرداری قول تحویل یک بلدوزر به شهرداری خوانسار داده نشد؟ البته تاالان بلدوزری به شهرداری خوانسار تحویل داده نشده است. آقای استاندار در این سال ها که استاندار بودید کدامیک از جوانان توانمند و تحصیلکرده و متعهد و خوب خوانسار و گلپایگان را در استان رشد دادید؟ شما حتی فرماندار بومی برای خوانسار قرار ندادید چه رسد به سایر مدیران عدیده استان. راستی شما در شهر اصفهان آزمایشگاه دارید؟ اگر جوابتان مثبت است چه تعداد؟ با توجه به توانایی و ظرفیتی که داشتید آیا نمی توانستید یک آزمایشگاه خصوصی در خوانسار ایجاد کنید تا همشهری های خودتان از آن بهره مند گردند و همانند خیرین و سایر افراد سرمایه گذار خوانساری نامتان ماندگار شود؟

آقای استاندار اصفهان، خوانسار و گلپایگان یک روح هستند در دو جسم و برای آنها چه قدم هایی برداشتید؟

در آخر خطاب به شما که شمارش معکوس آخرین ساعات جلوس تان بر صندلی نرم استانداری خورده است می نویسم آیا بهتر نبود با امضای حکم شهردار منتخب توسط نمایندگان مردم شریف خوانسار در شورای شهر اجازه می دادید به دور از حاشیه و سیاست بازی و…. ، نمایندگان خود مردم برای خوانسار زیبا تصمیم بگیرند؟

آقای رضایی آیا امضا نکردن حکم ابوالفضل توکلی شهردار منتخب نمایندگان مردم در شورای شهر توسط شما و نزدیک به حدود دوماه اداره شدن این شهرداری با سرپرست ترک فعل محسوب نمی شود؟

اما در پایان به سوابق و تحصیلات مهندس ابوالفضل توکلی اشاره می کنم تا برای خوانندگان مشخص باشد حکم چه جوانی را عباس رضایی امضا نمی کند که با وجود یادداشت انتقادی دیگری نسبت به این موضوع در روزهای گذشته، جوابی حتی در حد توجیه نداشت.

ابوالفضل توکلی جوانی مردمی و متعهد است که دارای مدرک مهندسی عمران و کارشناسی ارشد علوم سیاسی و از خانواده مذهبی، ولایی ، ایثارگر و فرزند جانباز می باشد و سابقه کار در استانداری اصفهان را دارد و همچنین چهار دوره «در مجموع ١٨ سال» شهردار شهرهایی همچون ایمان شهر فلاورجان، سین برخوار، زاینده رود لنجان (دو دوره) بوده است و درسال گذشته در انتخابات سازمان همیاری بین ١١٠ شهرداری استان اصفهان با رأی اکثریت شهرداران نفر اول به عنوان عضو اصلی هیأت مدیره سازمان همیاری شهرداری های استان اصفهان انتخاب گشته و حکم ایشان توسط استاندار امضاء شده و به اذعان افرادی که او را می شناسند جوانی فعال و جهادی و مردمدار و دارای تفکر مذهبی، هیئتی، انقلابی و جوانگرایی، دارای سابقه فرهنگی وفعالیت درخشان در دوران بسیج دانش آموزی، بسیج  دانشجویی و محلات می باشد.