ابتلای ۴ نیروی آزمایشگاهی در گلپایگان به کرونا
ابتلای ۴ نیروی آزمایشگاهی در گلپایگان به کرونا

دکتر ناصر رستمی در جمع روسای اتحادیه های اصناف شهرستان گلپایگان  از کمک ۲ میلیاردی مردم گلپایگان از اسفند سال گذشته تاکنون به شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، دکتر ناصر رستمی در جمع روسای اتحادیه های اصناف شهرستان گلپایگان  از کمک ۲ میلیاردی مردم گلپایگان از اسفند سال گذشته تاکنون به شبکه بهداشت این شهرستان خبر داد و اظهار کرد: اصناف شهرستان گلپایگان داوطلبانه در رابطه با کرونا به کمک و حمایت کردند. ار اینکه نماینده گلپایگان ر مجلس، رئیس مجمع نمایندگان استان شد خوشحالیم و فرصت خوبی است برای گلپایگان که شاید تاکنون چنین تجربه ای نداشته است. انشاا… با کمک نماینده مجلس نیازهای بهداشتی درمانی شهرستان را حل کنیم.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گلپایگان به افزایش مبتلایان به کرونا در شهرستان اشاره کرد و گفت: تیم درمانی خسته شده است، ۴ نفر از پرسنل آزمایشگاه گلپایگان که تست کرونا می گیرند به این ویروس مبتلا شدند و همین اتفاق سبب نگرانی بقیه کادر آزمایشگاه شده، میگفتند بچه کوچک داریم، گریه می کردند و روحیه خود را از دست داده بودند تنها کاری که از دستم بر می آمد این بود که خودم داخل کابین نمونه گیری قرار بگیرم تا به همکارانم روحیه بدهم و آنها نیز کم کم وارد کابین نمونه گیری شدند.