استاندار اصفهان رسانه‌های منتقد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای عدم انتشار ضعف‌هایش تحت فشار قرار می‌دهد
استاندار اصفهان رسانه‌های منتقد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای عدم انتشار ضعف‌هایش تحت فشار قرار می‌دهد

نماینده مردم مبارکه در مجلس گفت: فعالیت مجلس دهم در آستانه ظالمانه‌ترین تحریم‌ها در تاریخ آغاز شد، در حالی که قدرت ذاتی ایران توانست در مقابل آمریکا ایستادگی کند.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر، زهرا سعیدی مبارکه نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی روز سه شنبه ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۹‌ در جلسه علنی و در نطق میان دستور اظهار داشت: خدمت به مردم پس از انجام واجبات توصیه‌ای رسیده به ما از سوی ائمه اطهار(ع) است.

وی با پذیرش نقاط ضعف مجلس گفت: مجلس دهم در آستانه ظالمانه ترین تحریم‌ها در تاریخ فعالیتش را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ آغاز کرد. ولی قدرت ذاتی ایران توانست در مقابل آمریکا ایستادگی کند.

نماینده مردم مبارکه در مجلس تصریح کرد: هدف مردم ایران غارت و بردن در دوران شیوع کرونا نبوده و نیست بلکه بخشیدن است، در حالی که ما شاهد آشوب و بلوا در غرب هستیم.

وی افزود: جهش تولید می‌تواند با مدیریت زمان و شایسته سالاری مزیت بزرگی برای کشورمان به حساب آید.

سعیدی افزود: نمایندگی مردم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ فقط در ساختمان مجلس نمی‌دانم و بعد از آن به این موضوع هم افتخار خواهم کرد.

نماینده مردم مبارکه در مجلس اظهار داشت: دارا بودن رتبه دوم از دارندگان کرونا و رتبه سوم در مرگ و میر استان اصفهان نشان دهنده وجود برخی خبرها در این استان است که باید سریعا نسبت به آن اقدام اساسی صورت گیرد.

وی با انتقاد از اقدامات استاندار اصفهان گفت: متأسفانه استاندار رسانه‌های منتقد را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برای عدم انتشار ضعف‌هایش تحت فشار قرار می‌دهد.

وی خاطرنشان کرد: طرح مقابله با سوداگری بازار مسکن بیش از دو سال است که در کمیسیون اقتصادی بررسی شده و با وجود تصویب در این کمیسیون به صحن علنی نرسید، در حالی که می‌توانست دلالی در بازار مسکن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ کاهش دهد.