افتتاح 64 پروژه با اعتباری بالغ بر 350 میلیارد تومان در شهرستان گلپایگان
افتتاح 64 پروژه با اعتباری بالغ بر 350 میلیارد تومان در شهرستان گلپایگان

پایگاه خبری زنگ خطر / فرماندار شهرستان گلپایگان گفت : نمیتوانیم فقط معطل اعتبارات دولتی باشیم ، اگر میخواهیم شهری آبادتر داشته باشیم باید برای سرمایه گذاری به بخش خصوصی اعتماد کنیم . 

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر محمدرضا عسگریان در آیین افتتاح پروژه های دهه فجر اظهار کرد: با توجه به اینکه دولت در شرایط خاصی به سر می برد ، بدهی هایی برای دولت به ارث مانده و محدودیت های اعتباری وجود دارد اما شاهد هستیم که در  دهه فجر  بیش از 350 میلیارد تومان پروژه در  شهرستان گلپایگان با اعتبارات دولتی، تعاملی و بخش خصوصی به بهره برداری می رسد.

وی با بیان اینکه پروژه های دیگری نیز در آینده ای نزدیک به بهره برداری خواهند رسید  ادامه داد: باتوجه به ترافیک زیاد در خیابان های گلپایگان در ایام شلوغ ،احداث پارکینگ از الزامات این شهر بود و اکنون با کمک بخش خصوصی  شاهد به بهره برداری رسیدن پارکینگ طبقاتی گلپایگان  هستیم. پیمانکار این پروژه زحمت زیادی را متقبل شد؛ اعضای شورای تامین، نظام مهندسی استان و شهرستان و ناظر پروژه  با حساسیت موضوعات را دنبال می کردند تا تاییده ها را دریافت کردیم و سپس پروژه را به مرحله افتتاح رساندیم همچنین پایان کار نیز توسط شهرداری گلپایگان صادر شده است.

فرماندار گلپایگان گفت: نمیتوانیم فقط معطل اعتبارات دولتی باشیم ، اگر میخواهیم شهری آبادتر داشته باشیم باید برای سرمایه گذاری به بخش خصوصی اعتماد کنیم . در این پروژه سرمایه گذار تمام تلاش خود را انجام داد ، امیدواریم در پروژه های بعدی بتوانیم بیشتر و بهتر از ظرفیت بخش خصوصی استفاده کنیم.