افرادی که خط مقدم تبلیغات اسلامی هستند باید حمایت شوند
افرادی که خط مقدم تبلیغات اسلامی هستند باید حمایت شوند

پایگاه خبری زنگ خطر / رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان گلپایگان  از برخی نهاد های فرهنگی شهرستان به دلیل عدم حضور در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گلپایگان  انتقاد کرد.

خبرنگار: فاطمه عبدلی/ به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر حجت الاسلام والمسلمین روح ا… بیاتی زاده  امروز(سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت) در آیین تودیع و معارفه رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان گلپایگان، اظهار کرد: تبلیغات اسلامی مسئله ای مهم ، مظلوم و مغفول  است.ما در مقابل یک سازمان تبلیغاتی پیچیده ضد جوان، انقلاب ،فرهنگ،دین ، خانواده و … هستیم. دشمن با تمام ابزار وارد عرصه شده و با هزینه های میلیاردی  کار تبلیغاتی انجام می دهد و تشکیلاتی ، منسجم  ویکدست کار میکند . افرادی که خط مقدم تبلیغات اسلامی هستند باید حمایت شوند و به جد پیگیر این موضوع هستم اما باید با اعتقاد ،  جهادی و با اخلاص کار کنیم.

رئیس جدید تبلیغات اسلامی شهرستان گلپایگان  ازبرخی نهاد های فرهنگی شهرستان به دلیل عدم حضور در این مراسم  انتقاد و  تصریح کرد: کار تبلیغات دین تنها  بر عهده سازمان تبلیغات اسلامی  نیست بلکه همه مسئولین و شهروندان وظیفه دارند از دین و ارزش های انقلاب اسلامی حمایت کنند و امیدوارم بتوانم فعالیت خوبی داشته باشم و فقط اشغالگر پست نباشم.معتقدم کار تبلیغ دین فقط نباید در مسجد و هیئت  متمرکز باشد بلکه باید در مکان های دیگر هم این تبلیغ انجام شود. پای مبلغین و طلاب پرتوان و نخبه را در دانشگاه ها و مدارس باز خواهیم کرد