باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار ببندیم
باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات مردم به کار ببندیم

پایگاه خبری زنگ خطر / فرماندار شهرستان گلپایگان گفت: برخی جلسات از اهمیت بالاتری برخوردار است لذا باید شخص رئیس اداره در آن حضور داشته باشد. اینکه فردی در جلسه چرت بزند زیبنده شهرستان نیست؛ باید تمام تلاش خود را بکنیم تا آن بخشی از مشکلات مردم که در حوزه اختیارات ما است حل شود.

خبرنگار: فاطمه عبدلی/ به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر، محمدرضا عسگریان امروز در چهارمین جلسه شورای مسکن شهرستان گلپایگان اظهار کرد: سال گذشته جلسات شورای مسکن شهرستان به خوبی رو به جلو حرکت کرد و چند پله از سایر شهرستان ها جلو بودیم اما اکنون به دلیل مشکلاتی از قبیل بیمه، سه طبقه بودن واحد ها و عدم پرداخت تسهیلات توسط بانک عامل سرعت اجرای پروژه نهضت ملی مسکن مطلوب نیست.

وی ادامه داد: باید تمام تلاش خود را برای حل مشکلات پیش روی مردم در این طرح به کار ببندیم؛دور هم نشستن و به ثمر نرسیدن مصوبات دردی را از مردم دوا نمی کند. یکی از نیاز های اساسی مردم مسکن است و این نیاز در گلپایگان بیشتر احساس می شود لذا اگر بخواهیم با این شیوه حرکت کنیم به نقطه مطلوب نخواهیم رسید انتظار من از روسای ادارت بیشتر از آنچه که تاکنون انجام شده ، می باشد.

فرماندار شهرستان گلپایگان گفت: برخی جلسات از اهمیت بالاتری برخوردار است لذا باید شخص رئیس اداره در آن حضور داشته باشد. اینکه فردی در جلسه چرت بزند زیبنده شهرستان نیست؛ باید تمام تلاش خود را بکنیم تا آن بخشی از مشکلات مردم که در حوزه اختیارات ما است حل شود. همه ما در سمتی که قرار گرفتیم وظایفی داریم و باید به نحو احسن آنها را انجام دهیم.

عسگریان افزود: روز گذشته ساعت 3 بامداد به اصفهان رفتم تا ساعت 6 صبح برای پیگیری مشکلات شهرستان با استاندار جلسه داشته باشم و بعد از آن نیز جلسات متعددی  با مدیران کل بخش های مختلف برگزار کردم و نهایتا ساعت 12 شب به گلپایگان رسیدم و امروز نیز جلسات را از ساعت 6 صبح آغاز کردم و مجدد این روند ادامه خواهد داشت، من به عنوان فرماندار وظایفی دارم و باید به آنها عمل کنم.