برخورد اتوبوس با کامیون بنز در اصفهان ۵ مجروح برجای گذاشت
برخورد اتوبوس با کامیون بنز در اصفهان ۵ مجروح برجای گذاشت

پایگاه خبری زنگ خطر / رئیس پلیس راه استان اصفهان از مصدومیت ۵ نفر در تصادف یک دستگاه اتوبوس سرویس کارکنان شبکه بهداشت شهرستان مبارکه در اتوبان شهید دستجردی روبروی شهرک آزمایش با یک دستگاه خودروی بنز تانکر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر رئیس پلیس راه استان اصفهان با بیان اینکه این حادثه هیچگونه تلفات انسانی در بر نداشت، افزود: فقط ۵ نفر از سرنشینان اتوبوس دچار مجروحیت سطحی شدند که توسط نیروهای اورژانس به آنها امدادرسانی شد.

سرهنگ اصغر زارع با اعلام این خبر گفت: ساعت ۷ صبح امروز(شنبه، ۲۴ دی‌ماه) یک دستگاه اتوبوس سرویس کارکنان شبکه بهداشت شهرستان مبارکه در اتوبان شهید دستجردی روبروی شهرک آزمایش از جلو به عقب با یک دستگاه خودروی بنز تانکر  برخورد کرد.

وی با بیان اینکه این حادثه هیچگونه تلفات انسانی در بر نداشت، افزود: فقط ۵ نفر از سرنشینان اتوبوس دچار مجروحیت سطحی شدند که توسط نیروهای اورژانس به آنها امدادرسانی شد.

رئیس پلیس راه استان در خصوص علت وقوع تصادف، گفت: علت حادثه هنوز مشخص نشده و کارشناسان در حال بررسی دقیق آن هستند.

سرآتشیار فرهاد کاوه آهنگران، سخنگوی آتش‌نشانی اصفهان هم با اشاره به وقوع این تصادف، گفت: این تصادف منجر به مصدومیت شدید راننده اتوبوس و محبوس شدن ۹ نفر مسافر آن شد که آتش نشانان از ایستگاه های شماره ۱۲ و ۱۳ به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی آتش نشانی اصفهان گفت: تمام تلاش‌ها برای آزادسازی محبوسین انجام شد و مصدوم این حادثه تحویل اورژانس شد.