تحریم‌ها و تورم فشار سنگینی بر مادران و زنان سرپرست خانوار وارد کرده است
تحریم‌ها و تورم فشار سنگینی بر مادران و زنان سرپرست خانوار وارد کرده است

ایسنا/ نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: تیر و ترکش تحریم‌ها، گرانی‌ و تورم فشار سنگینی بر مادران و زنان سرپرست خانوارجامعه ما وارد کرده است.

به گزارش زنگ خطر دکتر فاطمه مقصودی در گفت‌وگو با خبرگزاری ایسنا با تسلیت ایام فاطمیه اظهار کرد: بانوان به دلیل اینکه محور عاطفه هستند در جامعه تاثیرگذارند و هرجا هر جریان تاریخی رخ داده زنان نقش اساسی داشتند و در جریان انقلاب اسلامی زنان نقش بسزایی داشتند.

وی ادامه داد: در موارد مختلف اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی زنان جامعه ما کمک کردند و یاری رسان بودند و می‌توانند تاثیرگذاری بسیار خوبی در جامعه داشته باشند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: قشر عظیمی از زنان جامعه تحصیل‌کرده هستند و می‌توانند در فرهنگ سازی، برندسازی و برندینگ کردن انقلاب اسلامی و شعائر اسلامی مثممرثمر باشند.

مقصودی عنوان کرد: زنانی در بخش اقتصاد جامعه در حال فعالیت هستند و توانمندی‌های خوبی در رونق تولید در شهرستان‌ها و مرکز لرستان دارند که باید آنان را حمایت کنیم و از توان آنان در جامعه بهره ببریم.

وی گفت: بخشی از این زنان بدسرپرست و بی‌سرپرست هستند که باید توانمندسازی و حمایت شوند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: با توجه به شرایط بد اقتصادی جامعه، حمایت نهادهای حمایتی از این افراد جوابگو نیست.

مقصودی با تاکید براینکه امروز در جنگ اقتصادی قرار داریم و این تیر و ترکش تحریم‌ها، گرانی‌ و تورم  فشار سنگینی بر مادران و زنان سرپرست خانوارجامعه ما وارد کرده است، تصریح کرد: امیدواریم در راستای توانمندی زنان جامعه تلاش کنیم و از معاونت بانوان ریاست جمهوری و جهاد دانشگاهی کمک‌های خوبی در راستای حمایت و توانمندی این قشر دریافت کنیم.