تخصیص ۱۰۵ میلیارد ریال اعتبار برای شهرک و ناحیه صنعتی گلپایگان
تخصیص ۱۰۵ میلیارد ریال اعتبار برای شهرک و ناحیه صنعتی گلپایگان

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان گفت: 105 میلیارد ریال بودجه برای دو شهرک صنعتی در شهرستان گلپایگان در نظر گرفتیم که عبارت است از 25 میلیارد ریال برای ناحیه صنعتی سعیدآباد و 80 میلیارد ریال برای  شهرک صنعتی گلپایگان  که صد درصد امسال تخصیص می باید.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان امروز در  حاشیه جلسه بررسی و تسهیل ایجاد شهرک صنعتی گلشهر در جمع خبرنگاران اظهار کرد: دو شهرک و ناحیه صنعتی دولتی و یک شهرک خصوصی در شهرستان گلپایگان فعال است  انشاا… یک شهرک صنعتی تخصصی با بیش از ۵۰۰ هکتار  و یک ناحیه صنعتی ۴۹ هکتاری در این شهرستان احداث خواهد شد.

 
وی ادامه داد: ظرفیت های سرمایه گذاری در این شهرستان بسیار ویژه و عالی است و جایگاه ممتازی در غرب استان برای تولیدات صنعتی و جذب نخبگان و فارغ التحصیلان دانشگاهی دارد. این قول را دادیم از زمان تحویل زمین و اخذ مصوبه کمیسیون ماده ۲۱ ظرف سه ماه فاز اول این مجموعه را به بهره برداری برسانیم و برای واگذاری به سرمایه گذار مهیا کنیم.
 
محمد جواد بگی تصریح کرد: در استان ۷۰ شهرک صنعتی دایر با ۱۳۶ هزار نفر اشتغال وجود دارد و اکنون نیز  ۸ شهرک صنعتی در دست احداث داریم. اگر منطقه ویژه اقتصادی در گلپایگان مصوبه مجلس را بگیرد قطعا به عنوان یک ظرفیت ملی خواهد بود.
 
 
مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان اصفهان یادآور شد: برای این که زیر ساخت های نواحی صنعتی و شهرک های  صنعتی دایر گلپایگان، که شامل پروژه های ایجاد شبکه جمع آوری پساب و تصفیه خانه صنعتی گلپایگان، آسفالت معابر، جدول، فضای سبز، دفع آب های سطحی در شهرک گلپایگان و ایجاد ساختمان اداری نگهبانی، تکمیل زیرساخت های ناحیه صنعتی سعید آباد می شود، به اتمام و شهرک ها به بهره برداری کامل برسد، ۱۰۵ میلیارد ریال بودجه برای دو شهرک صنعتی در شهرستان گلپایگان در نظر گرفتیم که عبارت است از ۲۵ میلیارد ریال برای ناحیه صنعتی سعیدآباد و ۸۰ میلیارد ریال برای  شهرک صنعتی گلپایگان  که صد درصد امسال تخصیص می باید.