توضیحات عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج در رابطه با درگیری با رئیس دانشگاه
توضیحات عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج در رابطه با درگیری با رئیس دانشگاه

یک عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج یک طرف درگیری با رئیس دانشگاه بوده و پیش از این حاضر به مصاحبه نشده بود طی تماس تلفنی با خبرنگار ایسنا توضیحاتی در خصوص این درگیری ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر به نقل از ایسنا ، مجید بهره ور، این عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج در این خصوص در گفت و گو با خبرنگار ایسنا توضیحات رئیس دانشگاه یاسوج در خصوص علت درگیری را خلاف واقع دانست و گفت: بنده به علت مشکلات خانوادگی و بیماری مادرم درخواست ماموریت به دانشگاه گیلان را داشتم اما با وجود اینکه هیئت رئیسه دانشگاه با درخواست اینجانب موافقت کرده بود رئیس دانشگاه نمی دانم به چه دلیلی مخالف کرد.

وی افزود: این بحث درخواست من تمام شده بود تا اینکه متوجه شدم اعضای هیئت علمی دیگر از راه های دیگر وارد شدند و رابطه داشتند با درخواست آنها برای انتقال دائم به شهرهای مشهد و همدان موافقت شد، آیا چون من پارتی ندارم باید اینطور با من برخورد شود و رئیس دانشگاه بین چند نفر تبعیض قایل شود.

بهره ور اظهار کرد: سال ۸۳ بورس دانشگاه یاسوج شدم و از سال ۸۵ شروع بکار کردم و قصد انتقالی نداشتم بلکه یک سال ماموریت تقاضا دادم.

این عضو هیئت علمی دانشگاه یاسوج خاطرنشان کرد: رئیس دانشگاه جای پدر من هست اما به علت چنین رفتاری به من فشار آمد و اعصابم خورد شد و فلاکس توی اتاق را به دیوار زدم.

  • منبع خبر : ایسنا