تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ترجیح سرپرست شهرداری کاشان
تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ترجیح سرپرست شهرداری کاشان

پایگاه خبری زنگ خطر / محمدرضا قنبری سرپرست شهرداری کاشان در دیدار با امام جمعه کاشان، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را اولویت اقدامات خود دانست و افزود: تکمیل ساختمان شهرداری کاشان، پارک شهرک ۲۲ بهمن، پارک بانوان، پروژه چارسو و …از جمله پروژه‌هایی است که طی این مدت در دستور کار قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، محمدرضا قنبری سرپرست شهرداری کاشان در دیدار با امام جمعه کاشان، تکمیل پروژه‌های نیمه تمام را اولویت اقدامات خود دانست و افزود: تکمیل ساختمان شهرداری کاشان، پارک شهرک ۲۲ بهمن، پارک بانوان، پروژه چارسو و …از جمله پروژه‌هایی است که طی این مدت در دستور کار قرار گرفته است.
وی، با اشاره به اختصاص بودجه ۵۰ میلیارد ریالی برای عملیات اجرایی باغ موزه دفاع مقدس خاطرنشان کرد: نیازمند همین میزان اعتبار از سوی دولت هستیم تا این پروژه عظیم در مسیر اجرا قرار گیرد.
سرپرست شهرداری کاشان، در خصوص وضعیت کشتارگاه صنعتی، به موضوع پساب آن اشاره و عنوان کرد: تأمین اعتبار برای خریداری تجهیزات و دستگاه مورد نیاز برای ساماندهی وضعیت آن انجام شده است.
قنبری همچنین با اشاره به احداث پارک مسافر به عنوان اسکان اضطراری،  آغاز عملیات اجرایی آن را یادآور شد و به برخی از اقدامات تکمیلی دیگر در این زمینه اشاره کرد.