در حوزه های فرهنگی فعالیت ها جدی تر شود
در حوزه های فرهنگی فعالیت ها جدی تر شود

پایگاه خبری زنگ خطر / فرماندار شهرستان گلپایگان یادآورشد : در دولت جدید انتظار مردم و دلسوزان نظام از همه مجموعه ها مخصوصا دولتی ک با شعار های انقلابی بر سرکار آمده خیلی بیشتر است.

خبرنگار: فاطمه عبدلی/ به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر محمدرضا عسگریان امروز(سه‌شنبه، ۲۷ اردیبهشت) در آیین تودیع و معارفه رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان گلپایگان، اظهار کرد:در شهرستان گلپایگان  در حوزه های فرهنگی فرصت کار بسیاری وجود دارد و می طلبد ورود جدی تر صورت گیرد البته موانع و محدودیت هایی هم وجود دارد بنابراین لازم است  برای مبلغینی  که وارد شهرستان می شوند  حداقل امکانات لازم را داشته باشیم و  خانه های عالم در نقاط مختلف روستایی فراهم باشد. در خصوص خانه های عالم در روستاها نهایت کمک شود تا مشکلات حل شود و کمتر شرمنده اسکان باشیم.

فرماندار شهرستان گلپایگان یادآورشد: در دولت جدید انتظار مردم و دلسوزان نظام از همه مجموعه ها مخصوصا دولتی ک با شعار های انقلابی بر سرکار آمده خیلی بیشتر است ما در این دولت باید تمام تلاشمان را انجام دهیم تا کارهایی نو و جدید در سطح شهرستان  انجام دهیم.با توجه به نزدیکی به ایام محرم و صفر ساماندهی خوبی انجام شود تا آسیب های کمتری را شاهد باشیم.