در ماراتن انتخاب رئیس فدراسیون بدنسازی کشور چه گذشت؟
در ماراتن انتخاب رئیس فدراسیون بدنسازی کشور چه گذشت؟

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر مجمع انتخابات فدراسیون بدنسازی کشور صبح امروز ( 13 دی ) در سالن فارسی اکادمی المپیک با حضور معاون ورزش و جوانان در حالی برگزار شد که برخی از خبرنگاران به دلیل بی نظمی های پیش امده نتوانستند وارد سالن شوند ضمن اینکه شلوغی های ایجاد شده در آن مکان نیز شرایط شیوع کرونا را به اوج خود رسانده بود.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر مجمع انتخابات فدراسیون بدنسازی کشور صبح امروز ( ۱۳ دی ) در سالن فارسی اکادمی المپیک با حضور معاون ورزش و جوانان در حالی برگزار شد که برخی از خبرنگاران به دلیل بی نظمی های پیش امده نتوانستند وارد سالن شوند ضمن اینکه شلوغی های ایجاد شده در آن مکان نیز شرایط شیوع کرونا را به اوج خود رسانده بود.

 

این ماراتن در حالی بین چهار تن از کاندیداها برگزار شد که قبل از اغاز رای گیری ، کاندیداها به ارائه گزارش برنامه های  خود پرداختند، کمال جوانمردی اولین نفری بود که برای ارائه برنامه های خود از وی دعوت به سخن شد اما جوانمردی با اعلام انصراف به نفع مهدی نصیرزاده دیگر کاندیدا، از این انتخابات کناره گیری کرد.

کاوه درودی نفر بعدی بود که از وی خواسته شد برنامه خود را ارائه دهد، درودی در این باره با بیان اینکه عاشق این رشته ورزشی هستم اظهار کرد:  این دوره از رقابت را پاک‌ترین دوره می‌دانم. باید در این زمینه از وزارت ورزش و جوانان تشکر کنم. پیش از این در شب انتخابات نماینده مجمع جابجا می‌شد اما در این دوره کل انتخابات براساس قانون است.

همچنین در ادامه نیز مهدی نصیرزاده دیگر کاندیدای ریاست فدراسیون بدنسازی کشور تصریح کرد: این فدراسیون یکی از پرمخاطب‌ترین فدراسیون های ورزشی است  اما از یک ساختمان مناسب بی‌بهره است. فدراسیون در گذشته به صورت متمرکز اداره شد و من به دنبال شکستن حلقه بسته مدیریتی هستم و روسای هیات استانی را به سفرهای خارجی با تفویض اختیار اعزام کنم. همچنین باید پای حامیان مالی را به فدراسیون باز کنیم و این مستلزم برگزاری مسابقات خاص است که قابلیت پخش از رسانه ملی را داشته باشد.

 

در ادامه حسین یارمحمدیان دیگر کاندید کرسی ریاست فدراسیون بدنسازی کشور که همزمان فرماندار شهرستان گلپایگان نیز است برای ارائه برنامه های خود پشت تریبون رفت، وی در این رابطه گفت: از وزارت ورزش و جوانان  بابت برگزاری مجمع تشکر  می کنم. من تمام راهبرد خود را بر برنامه محوری قرار دادم و نباید فدراسیون تک نفره اداره شود. من به یک نفر متخصص برای تمام امور اعتقاد ندارم بلکه تخصص گرایی لازمه کارم است.
او ادامه داد: پژوهش کجای کار فدراسیون است و جایگاه آن کجاست ما با علم دارو قهرمان می‌شویم اما علم تمرین کجاست و این روش اشتباه است. چه ارتباطی بین فدراسیون و شرکت‌های دانش بنیان وجود دارد؟ چرا ما یک حرکت در این رشته به نام ایران ثبت نکردیم؟  

 

پس از اینکه کاندیداها برنامه خود را در گزارشی ارائه دادند، رای گیری بین حسین یارمحمدیان، مهدی نصیرزاده و کاوه درودی به صورت مخفی آغاز شد و نهایتا مهدی نصیرزاده توانست با ۲۸ رای گوی سبقت را از دیگر رقیبان خود برباید و به عنوان نفر اول، به مدت ۴ سال سکان فدراسیون این رشته ورزشی را عهده دار شود همچنین حسین یارمحمدیان با کسب ۱۵ رای در جایگاه دوم قرار گرفت و درودی نیز توانست رایی را ازآن خود کند.

 

حسین یارمحمدیان که چندماهی است علی رغم داشتن مسئولیت در سمت “فرماندار گلپایگان” به تبلیغ برای کسب رای در این ماراتن مشغول بود اکنون باید به گلپایگان برگردد و بیشتر از قبل به حل مشکلات شهرستان همت گمارد و با ذهنی آزاد به آنچه در طی مدت مسئولیت خود وعده داده است، جامه عمل بپوشاند./ فاطمه عبدلی