رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان: بورس قتلگاه مردم شده است
رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان: بورس قتلگاه مردم شده است

پایگاه خبری زنگ خطر / نماینده مردم فلاورجان در مجلس گفت: مردم در حوزه اقتصاد منتظر اقدام عملی هستند؛ بورس قتلگاه مردم شده و وزارت اقتصاد در موضع انفعال قرار گرفته است/ نیمی از مردم عملا قادر به خرید گوشت، برنج و لبنیات نیستند، یک مرجع تقلید دغدغه مردم را بیان کرد اما به آن اهانت شد/ در حوزه صنعت، اشتغال و کارآفرینی بجز شعار گزاف و بعضا خودستایی‌های نادرست، برون‌داد مناسبی شاهد نبودیم.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جدا از همه اقدامات، مهمتر از همه، درمان دردها است، گفت مردم در حوزه اقتصاد منتظر اقدام عملی هستند؛ بورس قتلگاه مردم شده و وزارت اقتصاد در موضع انفعال قرار گرفته است.

سید ناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز مجلس شورای اسلامی در نطق میان دستور خود گفت: سابقه نشان داده دولت‌های ایران خود را مستاجری می‌دانند که عمرش در خوشبینانه‌ترین شکل بعد از ۸ سال به اتمام خواهد رسید از این رو هر کس در تلاش است توشه‌ای برای آینده، ماندگاری در قدرت و انباشت ثروت خویش جمع کند اما امیدواریم دولت آقای رئیسی خلاف این را نشان دهد.

وی ادامه داد: اقدام رئیس‌جمهوری در احیای سنت سفرهای استانی ستودنی است و باعث درک بهتر مشکلات و مسائل استان خواهد شد؛ توصیه می‌شود در سفرهای استانی مانند اسلاف خود در دام کمیت‌گرایی نیفتد، اینکه آقای رئیسی در دسترس مردم باشد، نوعی روحیه عالی و دوست داشتنی بوده اما این موضوع نیمی از کار است.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم گفت: مهمتر از همه درمان دردها است، مردم در حوزه اقتصاد منتظر اقدام عملی هستند؛ بورس قتلگاه مردم شده و وزارت اقتصاد در موضع انفعال قرار گرفته است.

وی افزود: در حوزه صنعت، اشتغال و کارآفرینی بجز شعار گزاف و بعضا خودستایی‌های نادرست، برون‌داد مناسبی شاهد نبودیم؛ دو کلمه “باید و نباید” از اصلی‌ترین کلیدواژه‌های پرتکرار در سخنرانی‌های دولت مردان است که مخاطبی جز خودشان برای اجرا نیست.

موسوی لارگانی یادآور شد: تضعیف مرجعیت بدون تردید تضعیف انقلاب است؛ مراجع واقعا نگران زندگی مردم هستند حال که تورم افسار پاره کرده و نیمی از مردم عملا قادر به خرید گوشت، برنج و لبنیات نیستند، یک مرجع تقلید دغدغه مردم را بیان کرد اما به آن اهانت شد.