رییس جمهور: آگاهی مردم از نیرنگ دشمن مختص دهه شصتی‌ها نیست
رییس جمهور: آگاهی مردم از نیرنگ دشمن مختص دهه شصتی‌ها نیست

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور در دیدار عمومی با مردم شادگان عنوان کرد: علی رغم تلاش دشمن در انتشار ناامیدی در جامعه اما مردم ما راه را میدانند و از نیرنگ دشمن با خبر هستند و بصیرت دارند که این آگاهی مختص دهه شصتی‌ها نیست امروز شاهدیم دهه هشتادی‌ها و نودی‌ها هم دشمن را می شناسند.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر به نقل از خبرگزاری فارس، صبح امروز آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشور در دیدار عمومی با مردم شادگان اظهار کرد: خون شهدا همواره جهل زدایی و آگاهی افزایی می‌کند. خوزستان همواره در شهامت و ایستادگی زبانزد است.

رییس جمهور گفت: شاعران منطقه که با شعرشان حماسه سازی می‌کنند باعث افتخار و شکل دهنده شخصیت و فکر انسان هستند.

وی ادامه داد: به برکت انقلاب اسلامی نسل ما و نسل بعد از انقلاب علی رغم تمام توطئه ها راه خود را یافته‌اند و دوست و دشمن را می‌شناسند بحمدالله مردم ما آگاه و بصیر هستند.

وی افزود: علی رغم تلاش دشمن در انتشار ناامیدی در جامعه اما مردم ما راه را میدانند و از نیرنگ دشمن با خبر هستند و بصیرت دارند که این آگاهی مختص دهه شصتی‌ها نیست امروز شاهدیم دهه هشتادی‌ها و نودی‌ها هم دشمن را می شناسند.

رییسی گفت: مردم خوزستان نشان دادند که دشمن را می‌شناسند و برای چندمین بار دشمن را ناکام گذاشتند این ویژگی مردمی است که دشمن را شناخته و دفاع مقدس را پشت سر گذاشتند.

وی ادامه داد: تلاش دولت آن است که با کمک مردم وضع موجود را با وضع مطلوب جابجا و به طرف وضع مطلوب حرکت کند کارهای بسیاری انجام شده اما باید کار بیشتری باید صورت گرفت.

رئیس جمهور گفت: یکی از مسائلی که توسط امام جمعه اشاره شد امنیت است، امنیت مسئله‌ای است که در تمام حوزه‌ها نیاز است و باید به آن توجه ویژه‌تری شود تا مردم با آسایش و آرامش روزگار خود را سپری کنند.

وی اضافه کرد: هیچگونه ناامنی در شادگان قابل تحمل نیست و پذیرفته نخواهد شد. مسوولین منطقه‌ای موظف هستند با هرگونه ناامنی برخورد کنند.