سورپرایز جدید برای بازنشستگان
سورپرایز جدید برای بازنشستگان

زنگ خطر / حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد از تشرف بازنشستگان زائر اولی به صورت رایگان به کربلا و نجف خبر داد.

به گزارش زنگ خطر ، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: بازنشستگان زائر اولی به صورت رایگان به کربلا و نجف مشرف خواهند شد.

حسین عامریان اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته توسط صندوق بازنشستگی فولاد، در خدمتی معنوی و در قالب تفاهم با موکب امام رضا(ع) بازنشستگانی که تاکنون به عتبات مشرف نشده‌اند به صورت رایگان به نجف و کربلا اعزام خواهند شد تا حلاوت و شیرینی زیارت عتبات عالیات از نزدیک نصیبشان شود.

وی افزود: هزینه این خدمت معنوی ارزشمند توسط خیرین زیارت و در قالب نذر زیارت تامین می‌شود.

عامریان ادامه داد: اعزام بازنشستگان به صورت هفتگی و بر اساس قرعه‌کشی انجام خواهد شد. این سفر به صورت زمینی و به مدت پنج روز برنامه‌ریزی شده است. همچنین بازنشستگان می‌توانند از تاریخ ۸ آبان به سایت صندوق بازنشستگی فولاد به آدرس www.irsbf.ir مراجعه و پس از مطالعه دقیق شرایط زیارت ، فرم ثبت‌نام را تکمیل کنند.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه پیش بینی می‌شود اعزام زائرین از ۲۱ آبان ماه آغاز شود، گفت: خداوند متعال را شاکریم که این توفیق حاصل شد تا با همراهی موکب امام رضا(ع) و خیرین زیارت زمینه سفر رایگان عتبات عالیات را برای بازنشستگان که سال‌ها در شوق زیارت عتبات بوده اما امکان آن را نداشتند فراهم شده است.

گفتنی است سفرهای ارزان قیمت زیارتی و سیاحتی در راستای سیاست محوری ارتقای رفاه و تکریم بازنشستگان همزمان با شروع کار تیم مدیریتی جدید صندوق فولاد از سال گذشته آغاز شد و سفر رایگان عتبات عالیات نیز برای بازنشستگان زائر اولی تازه‌ترین خدمت ارائه شده توسط صندوق در این خصوص است.