سید محمدرضا نوربخش: فرماندار ، شهردار و اعضای شورای شهر جهادی در میدان هستند
سید محمدرضا نوربخش: فرماندار ، شهردار و اعضای شورای شهر جهادی در میدان هستند

پایگاه خبری زنگ خطر / عضو شورای شهر گلپایگان گفت: از مسئولین میخواهیم به معنای واقعی و با عمل پهن کردن فرش قرمز زیر پای سرمایه گذار را تعریف کنید ، با حرف و سخنرانی سرمایه گذار به گلپایگان نمی آید از فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر  که انصافا جهادی در میدان هستند تشکر میکنم.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر سید محمدرضا نوربخش در آیین بهره برداری از پروژه های دهه فجر شهرستان گلپایگان اظهار کرد: مدت هاست که  اعلام میکنیم “سرمایه گذاران به گلپایگان بیایید ما فرش قرمز پهن می کنیم” اما سرمایه گذاران از ما و تسهیل گری ما راضی نیستند.از کمیته کار و کمیسیون ماده 5 در استان گلایه داریم چرا که کار شهرستان را خیلی عقب می اندازند.

سیدرضا نوربخش افزود:  از مسئولین میخواهیم به معنای واقعی و با عمل پهن کردن فرش قرمز زیر پای سرمایه گذار را تعریف کنید ، با حرف و سخنرانی سرمایه گذار به گلپایگان نمی آید از فرماندار، شهردار و اعضای شورای شهر  که انصافا جهادی در میدان هستند تشکر میکنم.

وی تصریح کرد: سالهاست دنبال 50 هکتار زمین هستیم که به سرمایه گذار تحویل دهیم اما کار در استان گیر است، چرا باید اینطور باشد؟ شما مشکلات ما را حل کنید ما به سرمایه گذاران می گوییم به گلپایگان بیایند. امیدوارم افتتاحیه های امروز شروع یک سرمایه گذاری ویژه به دست گلپایگانی های مقیم شهرهای دیگر باشد؛ مجموعه شورای شهر ، شهردار و فرماندار و … قول می دهند تمام مشکلات را تسهیل کنند.