پتانسیل های گلپایگان به مراتب بیشتر از شهرستان های دیگر است
پتانسیل های گلپایگان به مراتب بیشتر از شهرستان های دیگر است

پایگاه خبری زنگ خطر / معاون عمرانی استاندار اصفهان گفت: سیستم سنتی کشاورزی را باید به سمت مدرن و گلخانه ای سوق دهیم. بخشی از موضوعاتی که اکنون در این جلس مطرح شد می توانست زودتر گفته و پیگیری شود.

خبرنگار: فاطمه عبدلی / به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر مهران زینلیان در جلسه مشترک خود با شهرداران ، اعضای شورای شهر ، روسای ادارات گلپایگان و مدیران کل استان اصفهان  که در شبکه بهداشت و درمان گلپایگان برگزار شد اظهار کرد: شهرستان گلپایگان از جایگاه ممتازی در استان اصفهان برخوردار است ، ظرفیت های این شهرستان در بسیاری دیگر از شهرستان ها وجود ندارد لذا جا دارد  با همفکری یکدیگر مسائل را حل کنیم . با توجه به  بازدید های شهرستانی که داشتیم استنباطم این است که پتانسیل های موجود در این شهرستان به مراتب بیشتر از مناطق دیگر است.

وی با بیان اینکه از ظرفیت بخش های خصوصی استفاده شود   ادامه داد:  تنگناهایی در بودجه های دولتی داریم اما می توانیم در طرح های تفصیلی ، جامع و تغییر کاربری های هدفمند  به شهر ها کمک کنیم. هر کدام از شهر ها و روستاها با توجه به ظرفیت هایی که دارند می توانند برند خاص خود را مطرح کنند، در این راستا اتاق های فکر شکل گیرد و از سرمایه ارزشمند نیروی انسانی که در گلپایگان وجود دارد استفاده شود تا به درامد پایداری برسیم .

معاون عمرانی استاندار اصفهان گفت: سیستم سنتی کشاورزی را باید به سمت مدرن و گلخانه ای سوق دهیم. بخشی از موضوعاتی که اکنون در این جلس مطرح شد می توانست زودتر گفته و پیگیری شود؛ انتظار داریم شهرداران و دهیاران پیگیر حل مشکلات باشند.