عکس / پیشنهاد ۲۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی به مهدی طارمی
عکس / پیشنهاد ۲۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ تومانی به مهدی طارمی

پایگاه خبری زنگ خطر / نام مهدی طارمی ستاره تیم ملی فوتبال ایران این روزها در کنار چند باشگاه متمول عربستانی و چند باشگاه مطرح اروپایی مثل منچستر یونایتد و میلان مطرح می شود. در جدیدترین خبر سایت olt sport درباره پیشنهاد جدید و نجومی الهلال برای کسب رضایت مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو برای انتقال به لیگ عربستان پرده برداشت.

جزئیاتی از پیشنهاد جدید الهلال عربستان به ستاره تیم ملی ایران منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، نام مهدی طارمی ستاره تیم ملی فوتبال ایران این روزها در کنار چند باشگاه متمول عربستانی و چند باشگاه مطرح اروپایی مثل منچستر یونایتد و میلان مطرح می شود.

در جدیدترین خبر سایت olt sport درباره پیشنهاد جدید و نجومی الهلال برای کسب رضایت مهدی طارمی ستاره ایرانی پورتو برای انتقال به لیگ عربستان پرده برداشت.

طبق گزارش این رسانه الهلال دستمزد سالیانه نجومی۳۰ میلیون پوندی (تقریبا ۲ هزار میلیارد تومان) برای مهدی طارمی ارائه کرده تا این ستاره را به هر نحوی به ریاض بیاورد.

طارمی در سال ۲۰۱۹ از ریوآوه به پورتو ملحق شد و در ۳ فصل حضورش در ترکیب پورتو درخشش خوبی داشت. دستمزد ستاره ایرانی در پورتو سالیانه یک میلیون پوند است و اکنون عربستان دستمزد ۳۰ برابری به ستاره ایرانی پیشنهاد کرده است.