فرماندار گلپایگان:خواهان افزایش حق آبه هستیم
فرماندار گلپایگان:خواهان افزایش حق آبه هستیم

پایگاه خبری زنگ خطر / فرماندار شهرستان گلپایگان گفت: کشور  شرایط خاصی را دارد پشت سر میگذارد ، مردم در زمینه معیشت در سختی به سر می بردند اما سیاه نمایی این موضوعات بر اقدامات خوبی که  توسط نظام و دولت انجام میشود سایه می افکند، دشمن دارد سیاه نمایی و بزرگنمایی میکند لذا رسالت ما سنگین می شود؛ نمی خواهیم غلو و اغراق کنیم اما آن چه که در حوزه کاری هر یک از شما انجام می شود را به گوش مردم برسانید.

خبرنگار: وحید اعظمی/ به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر، محمدرضا عسگریان در جلسه شورای اداری شهرستان گلپایگان اظهار کرد: امسال سال برگزاری  انتخابات مجلس شورای اسلامی است. شعار انتخاباتی این دولت قانون مداری، حضور حداکثری و  بی طرفی کامل عوامل و برگزار کنندگان انتخابات است. مسئولینی که تصمیم به حضور در انتخابات مجلس را دارند باید 6 ماه قبل از ثبت نام رسمی استعفا  دهند.

وی ادامه داد:  کشور  شرایط خاصی را دارد پشت سر میگذارد ، مردم در زمینه معیشت در سختی به سر می بردند اما سیاه نمایی این موضوعات بر اقدامات خوبی که  توسط نظام و دولت انجام میشود سایه می افکند، دشمن دارد سیاه نمایی و بزرگنمایی میکند لذا رسالت ما سنگین می شود؛ نمی خواهیم غلو و اغراق کنیم اما آن چه که در حوزه کاری هر یک از شما انجام می شود را به گوش مردم برسانید.

فرماندار شهرستان گلپایگان گفت: در شهرستان کارهای زمین مانده و معطلی بود که حل شده و یا در حال حل شدن است.  اجرایی شدن مصوبات حضور استاندار در گلپایگان پیشرفت خوبی داشته اما انتظار ما اجرای ۱۰۰ درصدی آن است و جلسه ای در اینباره برگزار خواهیم کرد.در تقسیم و توزیع آب طبق برنامه زمانبندی پیش رفتیم و فکر نمیکنم مشکل خاصی داشته باشیم اما خواهان افزایش سقف میزان حق آبه هستیم.

عسگریان به ادامه بازدید های سرزده از ادارات تاکید کرد و افزود: تولیدکنندگان شرایط سختی را دارند قرار نیست ما باری بر بارهای آن ها اضافه کنیم لذا دستگاه های مربوطه و خدمات رسان کمک کننده آنها باشند. استخر یکی از مطالبات به حق مردم شهرستان گلپایگان است؛ زمانی قرار بود ورزش و جوانان اعتبار لازم را تامین کند اما با کمبود اعتبار مواجه شدیم و سراغ سرمایه گذار بخش خصوصی رفتیم که با تلاش ها و پیگیری های مستمر  در آینده نزدیک فراخوان جذب پیمانکار آن منتشر خواهد شد.