فرمانده سپاه کشور: کشور امروز در معرض یک جنگ جهانی عظیم است/ افراد فریب خورده از دشمن به دامن اسلام بازگردند
فرمانده سپاه کشور: کشور امروز در معرض یک جنگ جهانی عظیم است/ افراد فریب خورده از دشمن به دامن اسلام بازگردند

حسین سلامی فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: کشور امروز در معرض یک جنگ جهانی عظیم است. اینجا حق و باطل از هم قابل تشخیص است، در یک طرف ترامپ، بایدن، بن سلمان ، مکرون، نخست وزیر انگلیس و نتانیاهو ایستاده است و یک طرف امام ما و ولی امر مسلمین و جوانان غیور و وطن‌دوست ایستاده‌اند. امروز فصل انتخاب است، وسط نمی‌شود ایستاد یا باید در جبهه اسلام باشیم یا در جبهه کفر،

سردار حسین سلامی، فرمانده سپاه پاسداران در همایش شکوه مقاومت گفت: امروز دشمن یعنی آمریکا، انگلیس، رژیم صهیونیستی و آل‌سعود با تمام قوا به صحنه آمده و آشکارا در امور این سرزمین دخالت می‌کند، اما قطعاً این صحنه فتنه عظیم‌ و این جنگ جهانی را به گورستان آمریکایی ها و اسرائیلی ها و متحدان آنها تبدیل می‌کنیم. کشور امروز در معرض یک جنگ جهانی عظیم است. همه آرایش سیاسی قوای کفر و شرک از سراسر جهان با مزدوران و سرشاخه‌های داخلی خود به جنگ انقلاب، امنیت و وحدت ملی آمده است.

فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: اینجا حق و باطل از هم قابل تشخیص است، در یک طرف ترامپ، بایدن، بن سلمان ، مکرون، نخست وزیر انگلیس و نتانیاهو ایستاده است و یک طرف امام ما و ولی امر مسلمین و جوانان غیور و وطن‌دوست ایستاده‌اند. امروز فصل انتخاب است، وسط نمی‌شود ایستاد یا باید در جبهه اسلام باشیم یا در جبهه کفر، صحنه‌ای که آمریکا و اسرائیل آن را اداره می‌کنند یک صحنه نجس است ما از کسانی که تحت تاثیر دشمن قرار گرفته‌اند می‌خواهیم به دامن اسلام بازگردند.
وی خاطرنشان کرد: با زبان قرآن سخن می‌گویم، قرآن می‌گوید ای مومنان یهود و نصارا را دوستان و اولیای خود نگیرید اگر کسی از شما ولایت و دوستی و همراهی آنان را انتخاب کند از آنان است، موضع ما باید مشخص و روشن باشد.

سلامی تاکید کرد: ما همچنان به همه رژیم‌های متجاورزی که در کارنامه‌شان قتل عام ملت‌های بزرگی نفهته است می‌گوییم، به آمریکا و انگلیس که می‌خواهند تاریخ ملت ایران را به دوران نکبت بازگردانند می‌گوییم به بایدن، ترامپ و نتانیاهو می‌گوییم شما نمی‌توانید پر پشه‌ای را بگیرید، می‌خواهید ایران را بگیرید؟

وی بیان کرد: مردم غیور سیستان و بلوچستان گوهر مرزهای ما هستند نظام ارزش بسیاری برای این مردم قائل است ما برای مردم این سرزمین فدا شدن خودمان را به زیبایی مفتخریم. شما عزیزان ما هستید ما فدایی شما هستیم ما هرچه داریم از شماست. آمریکا و اسرائیل و آل سعود جامعه ما را متفرق می‌خواهند.