معلمان و فرهنگیان نباید دغدغه معیشتی داشته باشند
معلمان و فرهنگیان نباید دغدغه معیشتی داشته باشند

پایگاه خبری زنگ خطر / محمدرضا عسگریان فرماندار گلپایگان با بیان اینکه مشکلات معیشتی معلمان و رفع آن در اختیار شهرستان و استان اصفهان نیست، یادآور شد: فرهنگیان نباید دغدغه معیشتی داشته باشند، امیدوارم با سیاستی که دولت سیزدهم در پیش رو گرفته است آینده بهتری در انتظار معلمان باشد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، فرماندار شهرستان هفت هزار ساله گلپایگان در مراسم تودیع و معارفه رئیس آموزش و پرورش گلپایگان با تاکید بر اینکه مسئولیت در نظام جمهوری اسلامی افتخار بزرگی است، عنوان کرد: مسئولان باید در حفظ دستاوردهای انقلاب و اهداف نظام جمهوری اسلامی گام بردارند.

محمدرضا عسگریان با اشاره به اینکه نگاه دولت سیزدهم مردمی است، خاطرنشان کرد: مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان گلپایگان ضمن پیروی از منویات مقام معظم رهبری، می بایست دارای روحیه انقلابی و اجرا کننده سیاست‌های دولت سیزدهم در حوزه‌های مختلف باشد.

فرماندار شهرستان تاریخی گلپایگان گفت: خیران در طول دوران انقلاب در امر مدرسه سازی خوش درخشیدند و لازم است مدیریت آموزش و پرورش گلپایگان از ظرفیت خیرین استفاده کند.

عسگریان با بیان اینکه مشکلات معیشتی معلمان و رفع آن در اختیار شهرستان و استان اصفهان نیست، یادآور شد: فرهنگیان نباید دغدغه معیشتی داشته باشند، امیدوارم با سیاستی که دولت سیزدهم در پیش رو گرفته است آینده بهتری در انتظار معلمان باشد.