نامه‌ نمایندگان اصفهان در مجلس به رئیس جمهور / ستاد ملی مبارزه با کرونا باید توجه ویژه‌ای به اصفهان داشته باشد
نامه‌ نمایندگان اصفهان در مجلس به رئیس جمهور / ستاد ملی مبارزه با کرونا باید توجه ویژه‌ای به اصفهان داشته باشد

سالک نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: معمولاً اصفهان را برخوردار می‌دانند و به آن کمتر توجه می‌شود اما در مسئله کرونا وزیر بهداشت باید توجه ویژه‌ای به اصفهان داشته باشد.

 

حجت الاسلام احمد سالک با اشاره به توصیه‌های لازم در بحث ویروس کرونا اظهار داشت: مهم‌ترین نکته‌ای که درمورد کرونا باید گفت توجه به ستاد ملی مبارزه با کرونا در سطح کشور و مقابله با این ویروس تازه وارد کشوری و جهانی است.

وی ادامه داد: تمام مسائل ترددها باید حل شود و در خانه پدران و مادران باید ترتیبی بدهند که از این فرصت استفاده بهینه شود و در عین حال موجب نقل‌وانتقال و مسائل این چنینی نشوند تا این ویروس از کشور برود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با درخواست نمایندگان اصفهان از دولت در زمینه مدیریت کرونا عنوان کرد: نامه‌ای برای رئیس جمهور به منظور حمایت از مدیریت استان از نظر تجهیزات، بودجه و مسائل دیگر نوشتیم که امیدواریم عملی شود.

وی با بیان اینکه معمولا اینگونه مطرح شده که اصفهان برخوردار است و کمتر به آن توجه می‌شود، تصریح کرد: در این مسئله وزیر بهداشت و درمان به عنوان رئیس ستاد ملی مبارزه با کرونا باید توجه ویژه‌ای به اصفهان داشته باشد چراکه اصفهان ظرفیت فوق‌العاده‌ای دارد و باید به آن کمک کرد.

  • منبع خبر : تسنیم