نخبه پروری از دستاورد های  انقلاب اسلامی است
نخبه پروری از دستاورد های  انقلاب اسلامی است

پایگاه خبری زنگ خطر / فرمانده سپاه شهرستان گلپایگان گفت: پرطرفدار ترین آثار هنری بعد از انقلاب از جمله کتاب، خاطرات و فیلم وسریال هایی که نوشته و ساخته شده است آن دسته از آثاری است که مربوط به دفاع مقدس است.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر / سرهنگ سید عباس میرکریمی در نشست خبری خود با اصحاب رسانه اظهار کرد: پرطرفدار ترین آثار هنری بعد از انقلاب از جمله کتاب، خاطرات و فیلم وسریال هایی که نوشته و ساخته شده است آن دسته از آثاری است که مربوط به دفاع مقدس است.
 
وی ادامه داد: دشمن جنگ را برای خاموش کردن انقلاب راه انداخت در حالی که سبب شد انقلاب شعله ور تر شود. نخبه پروری از دستاورد  انقلاب اسلامی است؛ نخبگان  در عرصه جنگ و دفاع مقدس خود را نشان دادند مانند شهید چمران که یک نخبه علمی و هنری بود.
 
 فرمانده سپاه شهرستان گلپایگان گفت: اتکا به خود، پیشرفت های علمی و تکنولوژی  با دست خالی و بدون هیچ سابقه ای توسط جوانان و … برخی از دستاوردهای دفاع مقدس و انقلاب اسلامی است.در جنگ تحمیلی ملت بزرگ ما با ایستادگی نردبانی به سمت قله آرزوها و پیشرفت ایجاد  و  استقلال و تمامیت ارضی خود را حفظ کرد.
سرهنگ کریمی در خصوص برنامه های هفته دفاع مقدس در شهرستان گلپایگان افزود: یادواره های شهدای ورزشکار،  مراسم صبحگاه و نواختن زنگ مقاومت در یکی از مدارس سطح شهرستان، کاروان ایثار و رژه خودرویی ، برگزاری مسابقات ورزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و در فضای باز، افتتاح نمایشگاه دفاع مقدس، دیدار با خانواده شهدا، تجلیل از فرماندهان  پایگاه های بسیج زمان جنگ، تجلیل از پیشکسوتان جهاد و شهادت ، همایش “ضیافتی با شهدا” ویژه همسران و فرزندان شهدا، عطر افشانی و گل گلزاری قبور مطهر شهدا با حضور مسئولین و آحاد مردم ،
شب خاطره گویی پیشکسوتان ایثار و شهادت، صبحگاه نظامی مشترک، تجلیل از مدافعین سلامت و آتش نشانان، اجتماع رزمندگان دفاع مقدس، و… برخی از برنامه های این هفته در شهرستان گلپایگان است.
 
وی یاداورشد:  میز خدمت را در چندین روستا و محله در راستای  پاسخگویی به مشکلات مردمی برگزار خواهیم کرد  و انشاا… این برنامه در طول سال ادامه خواهد داشت. 
 
فرمانده سپاه شهرستان گلپایگان تصریح کرد: در طول  هفته دفاع مقدس  طرح اطعام حسینی توسط بسیج دانشجویی انجام خواهد شد همچنین تاکنون در دو مرحله کمک مومنانه انجام شد که در مرحله اول با کمک ائمه جمعه و جماعات خیرین و… بعد از ایام نوروز ۲ هزار و ۷۰۰ بسته توزیع کردیم و در مرحله دوم نیز تاکنون حدود ۴ هزار بسته با ارزش ریالی تقریبا بیش از یک میلیارد تومان بین افرادی که  از کرونا آسیب دیده اند توزیع شده است.