واحد مشارکت های مردمی، شاه کلید سازمان بهزیستی
واحد مشارکت های مردمی، شاه کلید سازمان بهزیستی

کارشناس مشارکت های مردمی بهزیستی شهرستان گلپایگان گفت: از تمام خیرین و مسئولین کارخانجات و ... می خواهم در اتمام 7 پروژه ای که شامل تکمیل 4 باب منزل برای خانواده های دو و سه معلولی، تکمیلی 12 واحدی شهر گوگد و... می شود ما را یاری کنند تا در اختیار جامعه هدف بهزیستی شهرستان قرار گیرد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، منیر آرامی امروز (چهارشنبه، ۲۵ تیر ماه) در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  در سال گذشته حدود ۷۰۰ میلیون تومان  کمک های نقدی وغیر نقدی در حوزه دولتی جمع آوری کردیم  و با توجه به اینکه مراکز غیر دولتی هم تحت نظر بهزیستی هستند به دریافت  کمک های مردمی اقدام کردند و حدود ۸۰۰ میلیون تومان جمع آوری کردند تا بتوانیم  به نحو احسن خدمات رسانی کنیم.


وی ادامه داد: بیشترین دغدغه مددجویان در زمینه مسکن است در این راستا  سال گذشته بالغ بر ۳۵۰ میلیون تومان خیرین کمک کردند. به دلیل نیاز هایی که مددجویان دارند، واحد مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی شاه کلید است.
 
کارشناس مشارکت های مردمی بهزیستی شهرستان گلپایگان گفت:  از تمام خیرین و مسئولین کارخانجات و … می خواهم در اتمام ۷ پروژه ای که شامل تکمیل  ۴ باب منزل برای خانواده های دو و سه معلولی، تکمیلی ۱۲ واحدی شهر گوگد و… می شود ما را یاری کنند تا در اختیار جامعه هدف بهزیستی شهرستان قرار گیرد. مجموع بودجه دولتی سال گذشته حدود ۵۰ میلیون تومان در تمام حوزه ها بوده ، عمده بودجه مشارکت های مردمی از طریق مردم جذب می شود.
 
آرامی افزود: در ایام کرونا حدود ۴۰۰ بسته حمایتی شامل برنج، گوشت، مرغ، نان، روغن، ماکارونی و …به مددجویان اهدا کردیم و برای سالمندان نیز اقدام به تهیه داروهای مورد نیاز آنها می کردیم و درب منازل به دست آنها می رساندیم.