وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: آیت الله رئیسی به عشق مردم در صحنه حضور دارد
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی: آیت الله رئیسی به عشق مردم در صحنه حضور دارد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی بعنوان نماینده رئیس جمهور در شهرستان اصلاندوز در نشست اداری این شهرستان تأکید کرد: همه مشکلات در کشور قابل حل است و آیت الله رئیسی می دانست که مشکلات بزرگی را پیش رو دارد اما به عشق مردم در صحنه حضور دارد. /مسئولان باید ادامه دهنده راه شهدا باشند

در جریان سفر ریاست جمهوری به استان اردبیل، دکتر محمد مهدی اسماعیلی امروز (۳۰ مهرماه) بعنوان نماینده رئیس جمهور در شهرستان اصلاندوز، در نشست اداری این شهرستان گفت: دولت مردمی از مناطق کم برخوردار حمایت جدی خواهد کرد و تلاش می کنیم تا شهرستان های محروم نیز از برکات دولت برخوردار شوند.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: منطقه مغان نیز به دلیل زرخیز بودن باید مورد توجه دولت در همه بخش ها باشد تا زمینه رونق و توسعه و رشد فراهم شود.

وی اعلام داشت: همه مشکلات در کشور قابل حل است و آیت الله رئیسی می دانست که مشکلات بزرگی را پیش رو دارد اما به عشق مردم در صحنه حضور دارد.

اسماعیلی عنوان کرد: هم اکنون در در بیشترین فشار تحریم ها قرار گرفته ایم اما تلاش می کنیم که مردم در رفاه باشند و بدون استقرار از بانک مرکزی تاکنون کارهای دولت را پیش برده ایم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود: دولت عزم جدی برای حل مشکلات دارد و بخش عمده از مشکلات کشور را حل خواهد کرد و اگر میل مبارزه با فساد و بریز به پاش و مبارزه با استکبار باشد، بقیه مسائل خود به خود حل خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: بودجه ۱۴۰۱ بر اساس نظام بودجه ریزی جدید پایه ریزی شده است که موجب تحول در کشور خواهد شد زیرا تاکنون بر اساس چانه زنی بودجه توزیع می شد اما سال آینده شاهد محرومیت زدایی از مناطق کم برخوردار خواهیم بود.

اسماعیلی ادامه داد: مسئولان باید ادامه دهنده راه شهدا باشند و دولت با توکل به عزت شهدا امور را پیش خواهند برد.