پروژه های اختصاص یافته برای گلپایگان در سفر ریاست جمهوری به استان و وزیر اقتصاد به گلپایگان
پروژه های اختصاص یافته برای گلپایگان در سفر ریاست جمهوری به استان و وزیر اقتصاد به گلپایگان

پایگاه خبری زنگ خطر / در سفر رئیس جمهور و وزرا به استان اصفهان بیش از ۶۰ پروژه در حوزه‌های مختلف با اعتباری بیش از ۳٠۰۰میلیارد ریال اختصاص پیدا کرد. این پروژه ها به صورت اختصاصی، خاص شهرستان گلپایگان بوده و علاوه بر اینها یک سری پروژه هم به صورت کلی برای سطح استان در نظر گرفته شده که  شهرستان از آنها نیز سهم می برد. علاوه بر اعتبارات فوق مبالغ خوبی هم در قالب تسهیلات جهت سرمایه ثابت و درگردش برای صنایع شهرستان در نظر گرفته شد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، در سفر رئیس جمهور و وزرا به استان اصفهان بیش از ۶۰ پروژه در حوزه‌های مختلف از جمله  تأمین آب شرب و  کشاورزی، فاضلاب گلپایگان، بهسازی و احداث راه‌ها، میراث فرهنگی، بهسازی معابر شهری و روستایی، تامین برق، تکمیل پروژه بیمارستان امام حسین (ع)، تکمیل ساختمان هلال احمر، تکمیل مدارس در حال احداث، فنی و حرفه ای، تکمیل استخر گلپایگان، احداث شهرک علمی تحقیقاتی گلپایگان، تکمیل کمربندی وانشان و سعید آباد و…. با اعتباری بیش از ۳٠۰۰میلیارد ریال اختصاص پیدا کرد. این پروژه ها به صورت اختصاصی، خاص شهرستان گلپایگان بوده و علاوه بر اینها یک سری پروژه هم به صورت کلی برای سطح استان در نظر گرفته شده که  شهرستان از آنها نیز سهم می برد.

در سفر وزیر اقتصاد به شهرستان گلپایگان علاوه بر بازدید از پروژه‌های مختلف و نمایشگاه دستاوردهای شهرستان و ملاقات با برخی مردم و مسئولان و جلسه شورای اداری   درخواست های کلی شهرستان با امضا مسئولین شهرستان به وزیر  ارائه شد.

علاوه بر اعتبارات فوق مبالغ خوبی هم در قالب تسهیلات جهت سرمایه ثابت و درگردش برای صنایع شهرستان در نظر گرفته شد.