کسب رتبه 23 کشور و دوم استان اصفهان توسط پایگاه خبری زنگ خطر
کسب رتبه 23 کشور و دوم استان اصفهان توسط پایگاه خبری زنگ خطر

پایگاه خبری زنگ خطر / رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلپایگان گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر اساس آیتم های مختلف پایگاه های خبری در سطح کشور را مورد ارزیابی و بررسی قرار داد که پایگاه خبری زنگ خطر به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی وحید اعظمی توانست در بین هزار و 783 پایگاه خبری رتبه 23 و در استان اصفهان رتبه دوم را اخذ کند این موفقیت را به مدیر مسئول این رسانه و مجموعه اصحاب رسانه شهرستان گلپایگان تبریک می گوییم.

خبرنگار: فاطمه عبدلی / به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر هادی بیاتی در جلسه شورای اداری شهرستان گلپایگان اظهار کرد: راه اندازی سینما در کنار ساخت  استخر یکی از دغدغه ها و نیازمندی های شهرستان است. وقفه ای حدودا دو ساله در فعالیت سینما ایجاد شده است  اما با پیگیری های نماینده شهرستان از وزارت فرهنگ و ارشاد  اعتباری برای سالن سینما مصوب شد. یک میلیارد تومان از اعتبار مذکور به استان ابلاغ شد و طی بازدید که کارشناسان استان انجام دادند راه اندازی سیستم سرمایش سالن را در اولویت قرار داند همچنین پرده سینما را با سرور اجاره ای به صورت مقطعی راه اندازی کردیم تا مردم از امکانات سینما استفاده کنند. این سالن تجهیزات و نواقص دیگه ای از جمله سیستم صوت و نورپردازی هم دارد که در مراحل بعدی مرتفع خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان گلپایگان گفت: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر اساس آیتم های مختلف پایگاه های خبری در سطح کشور را مورد ارزیابی و بررسی قرار داد که پایگاه خبری زنگ خطر به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی وحید اعظمی توانست در بین هزار و 783 پایگاه خبری رتبه 23 و در استان اصفهان رتبه دوم را اخذ کند این موفقیت را به مدیر مسئول این رسانه و مجموعه اصحاب رسانه شهرستان گلپایگان تبریک می گوییم.

در ادامه نیز مدیر امور برق شهرستان گلپایگان خاطرنشان کرد: با توجه به شروع فصل گرما و افزایش مصرف برق امسال هم شاهد ناترازی در تولید و مصرف هستیم. از ظرفیت ۱۰۰ هزار مگاوات تولید تنها ۶۲ هزار مگاوات تولید داریم و برآورد مصرفمان ۷۲  هزار مگاوات است که حدود ۱۰ هزار مگاوات کمبود نیرو داریم که باید مصرف را مدیریت کنیم.

محسن کرمانی تصریح کرد: برنامه ای که برای مدیریت بار سال جاری در نظر گرفته شده و ما را مکلف به اجرای کردند کاهش ۹۰ درصدی برق واحد های صنعتی در یک روز از ایام هفته از شنبه تا پنجشنبه، کاهش ۹۵ درصدی برق چاه ها  و پمپ های کشاورزی از ساعت ۱۳ تا ۱۸ به صورت روزانه ، کاهش برق ادارات به میزان ۳۰ درصد در وقت های اداری و ۶۰ درصد خارج از وقت اداری نسبت به سال ۱۴۰۰ است.
به گزارش زنگ خطر ؛ در پایان جلسه شورای اداری با حضور مسئولین شهرستان از مدیر مسئول پایگاه خبری زنگ خطر با اهدای لوح تقدیر قدردانی شد.