آبی های پایتخت به دو قدمی جام حذفی رسیدند | استقلال در انتظار نبرد انتقامی با پرسپولیس
آبی های پایتخت به دو قدمی جام حذفی رسیدند | استقلال در انتظار نبرد انتقامی با پرسپولیس

پایگاه خبری زنگ خطر / تیم فوتبال استقلال پس از آنکه دربی یکصدم را به پرسپولیس واگذار کرد، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی هم برابر تیم دسته اولی پارس جنوبی رفت و موفق به شکست این تیم شد.

تیم فوتبال استقلال پس از آنکه دربی یکصدم را به پرسپولیس واگذار کرد، در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی هم برابر تیم دسته اولی پارس جنوبی رفت و موفق به شکست این تیم شد.

استقلال

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر به نقل از همشهری آنلاین ، دیدار تیم های فوتبال پارس جنوبی جم و استقلال در مرحله یک چهارم نهایی رقابتهای فوتبال جام حذفی از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه امروز در جم برگزار شد که این دیدار در پایان ۹۰ دقیقه با تساوی بدون گل به پایان رسید اما آبی ها در وقت های تلف شده موفق شدند به برتری برسند و راهی نیمه نهایی شوند. تک گل استقلال را در این بازی سعید مهری به ثمر رساند.

در نیمه اول استقلال نمایش قابل قبولی نداشت و نتوانست فوتبال راضی کننده ای را ارائه دهد. در دقیقه ۱۵ این دیدار استقلال صاحب یک موقعیت عالی برای گلزنی شد اما محمد محبی ضربه پنالتی را به بالای دروازه زد.

با وجود این که استقلال در نیمه اول تلاش زیادی کرد تا دروازه حریف را باز کند اما بی نظمی تاکتیکی در این تیم و نداشتن برنامه مشخص این اجازه را به آبی های تهران نداد تا نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان برسد.

در نیمه دوم استقلال نمایش بهتری داشت و حملات پرتعدادی را هم روی دروازه پارس جنوبی داشت اما نتوانست از آنها استفاده کند. حریف جنوبی هم در یک ضد حمله تا آستانه باز کردن دروازه استقلال پیش رفت اما سیدحسین حسینی با واکنشی عالی مانع از باز شدن دروازه اش شد.

در دقایق پایانی استقلال که بازی یکطرفه ای را در نیمه دوم به نمایش گذاشته بود، چند موقعیت عالی برای رسیدن به گل داشت اما دفاع خوب و کم اشتباه پارس جنوبی و کم دقتی شاگردان ساپینتو باعث شد گلی به ثمر نرسد تا کار به وقت های اضافه کشیده شود.

هر چند استقلال در نیمه دوم بازی یکطرفه ای را ارائه داد اما دفاع پرتعداد و البته کم اشتباه پارس جنوبی جم و عملکرد خوب دروازه بان این تیم، اجازه نداد آبی ها به گل برسند اما مشخص بود که شاگردان ساپینتو با ادامه این روند به گل خواهند رسید.

یک اشتباه از بازیکن پارس جنوبی در دقیقه ۹۷ و رد شدن از روی توپ روی خط محوطه جریمه فرصت را برای سعید مهری فراهم کرد که وارد محوطه شود و از زوایه بسته با شوتی نه چندان محکم اما دقیق با پای چپ، دروازه حریف را باز و آبی ها را از زیر فشار خارج کند.

بعد از این گل پارس جنوبی حملاتی را روی دروازه استقلال انجام داد اما با وجود داشتن موقعیت های خوب نتوانست دروازه تیم تهرانی را باز کند تا در نهایت شاگردان ساپینتو با پیروزی یک بر صفر برابر این تیم دسته اولی به نیمه نهایی جام حذفی صعود کنند.

در دیگر دیدار این مرحله هم هوادار امروز موفق شد برابر استقلال ملاثانی به برتری برسد و فردا هم پرسپولیس برابر گل گهر  و نساجی برابر پیکان به میدان خواهد رفت تا ۴ تیم نیمه نهایی مشخص شوند.