اختیارات استانی به شهرستان تنفیذ شود 
اختیارات استانی به شهرستان تنفیذ شود 

امروز( 28 دی 1400) جلسه ای صمیمانه با حضور مدیر کل بنیاد شهید استان اصفهان ، نماینده گلپایگان و خوانسار در مجلس، فرماندار ، روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرهای گلپایگان و خوانسار و تعدادی از جانبازان و ایثارگران برگزار شد که این قشر بزرگوار به بیان مشکلات و خواسته های خود پرداختند.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر دکتر سید مسعود خاتمی نماینده گلپایگان وخوانسار در مجلس در حاشیه دیدار جانبازان و ایثارگران شهرستان گلپایگان با مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران  در گفت و گو با اصحاب رسانه ظهار کرد:  برای جانبازان و ایثارگران قوانین خوبی ایجاد شده که بتوان آنها را حمایت کرد اما برخی از مشکلاتی که امروز مطرح شده نیازمند این است که تنفیذ اختیاری از سوی استان به شهرستان انجام شود همچنین برخی از مشکلات هم نیازمند اصلاح آیین نامه ها است که پیگیری خواهد شد.

محمدرضا عسگریان فرماندار شهرستان گلپایگان نیز در این مراسم گفت: تمام آنچه که داریم مدیون شهدا، جانبازان و خانواده های آنان هستیم . با یک هماهنگی  و تنفیذ اختیار به شهرستان می توان مشکلات این قشر عزیز را حل کرد تا نیاز نباشد جانبازان به اصفهان مراجعه کنند.

فرماندار شهرستان گلپایگان تصریح کرد: جانبازان و ایثارگران  قشر مظلومی هستند، در همین جلسه هم تمام مشکلات خود را نگفتند.  موضوعاتی که مربوط به شهرستان است را دسته بندی کنید تا در صدد حل آن گام برداریم و بتوانیم گره ای از مشکلات را باز کنیم همچنین این جلسات ادامه دار باشد.