استاندار اصفهان: در سفر به کاشان دو برابر سایر شهرستان های استان اصفهان مصوبه لازم الاجرا داشتیم
استاندار اصفهان: در سفر به کاشان دو برابر سایر شهرستان های استان اصفهان مصوبه لازم الاجرا داشتیم

سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در نشست با خبرنگاران شهرستان کاشان گفت: با نگاه مثبتی که مدیران استان داشتند مجموعا بالغ بر ۱۵۰ مصوبه در بخش های اقتصادی، زیرساختی، راه های شهرستان، آموزشی، میراثی و… به تأیید رسید که این میزان مصوبه دو برابر سایر شهرستان های استان است و دلیل این امر ظرفیت های ویژه شهرستان کاشان در حوزه های مختلف است.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در نشست با خبرنگاران شهرستان کاشان در جریان شانزدهمین سفر کاروان خدمت دولت مردمی در استان اصفهان گفت: با حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی بازدیدهای متعددی را در اقصی نقاط شهرستان کاشان در حوزه های معدنی، زیرساختی، اماکن ورزشی، علمی، دانشگاهی، فناوری، میراثی و … داشتیم.

وی ادامه داد: در قالب جلسات متعددی که در سطح شهرستان کاشان رگزار شد سعی کردیم به مواردی که از قبل در شهرستان احصا شده است بپردازیم و به صورت موردی بررسی و درخصوص هر یک تصمیم گیری کنیم.

استاندار اصفهان خاطرنشان کرد: در این دو روز در شهرستان کاشان جلسه کمیسیون ماده پنج، نشست با فعالان اقتصادی و ستاد تسهیل و رفع موانع تولید، جلسه رسیدگی به مسائل شهرستان با حضور بخشداران، شهرداران، روسای شورای شهر، دیدار و گفتگو با نخبگان و ملاقات مردمی را برگزار کردیم و در نهایت شورای اداری شهرستان و استان با حضور مدیران کل دستگاه های استان و شهرستان برگزار شد.

مرتضوی عنوان کرد: با نگاه مثبتی که مدیران استان داشتند مجموعا بالغ بر ۱۵۰ مصوبه در بخش های اقتصادی، زیرساختی، راه های شهرستان، آموزشی، میراثی و… به تأیید رسید که این میزان مصوبه دو برابر سایر شهرستان های استان است و دلیل این امر ظرفیت های ویژه شهرستان کاشان در حوزه های مختلف است.