استاندار اصفهان در گردهمایی فرمانداران: نسبت به سرمایه‌های اجتماعی دچار غفلت نشویم
استاندار اصفهان در گردهمایی فرمانداران: نسبت به سرمایه‌های اجتماعی دچار غفلت نشویم

سید رضا مرتضوی استاندار اصفهان نسبت به شبکه سازی دشمن هشدار داد و خاطرنشان کرد: دشمن تمام تلاش خود را برای جذب افراد مؤثر می‌کند در این شرایط بایستی نسبت به سرمایه‌های اجتماعی که آنان را از دست می‌دهیم و در چنگال دشمن اسیر می‌شوند دچار غفلت نشویم. فرمانداران استان اصفهان بدون واسطه با مردم دیدار کنند.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر، دکتر سیدرضا مرتضوی استاندار اصفهان در گردهمایی فرمانداران استان ضمن گرامیداشت دهه کرامت و سالروز آزادسازی خرمشهر بیان کرد: باتوجه به سلطه رسانه‌ای دشمن، در پایان سال ۱۴۰۲ یکی از مهم‌ترین عرصه‌های پیش‌رو با جبهه کفر را خواهیم داشت.

وی ادامه داد: دشمن همه تلاش خود را خواهد کرد تا در ایام انتخابات هزینه‌هایی را به کشور تحمیل کند‌. دشمن تلاش می‌کند تا نارضایتی‌های مردم را در پایان سال متمرکز کند؛ از این رو وظیفه ما عبور دادن مردم از این فضاسازی دشمن است.

استاندار اصفهان گفت: علاوه بر این موارد بایستی زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنیم. انتخابات همیشه امر مهمی بوده اما انتخابات پیش‌رو به دلیل مواجهه‌ای که جبهه اسلام با جبهه کفر دارد شرایط منحصربفردی را خواهد داشت.

دکتر مرتضوی با تأکید بر اعتماد و همراهی مردم، عنوان کرد: در این راستا مشکلات شناسایی و برای رفع آنها برنامه‌ریزی شود، از طرفی بازدیدهای میدانی و دیدارهای بدون واسطه با مردم در اولویت امور قرار بگیرد.

وی نسبت به شبکه سازی دشمن هشدار داد و خاطرنشان کرد: دشمن تمام تلاش خود را برای جذب افراد مؤثر می‌کند در این شرایط بایستی نسبت به سرمایه‌های اجتماعی که آنان را از دست می‌دهیم و در چنگال دشمن اسیر می‌شوند دچار غفلت نشویم.

استاندار اصفهان با اشاره به جلسات مستمر و متعدد با اقشار مختلف مردم بر جلب اعتماد آحاد مردم بالاخص افراد تأثیرگذار در جامعه تأکید کرد.

وی امنیت را یکی از اصول اساسی انتخابات عنوان کرد و گفت: دشمن پس از شکست در پروژه‌های قبلی خود ممکن است امنیت انتخابات را زیر سوال ببرد لذا برای مقابله با فتنه‌انگیزان شفافیت و حفظ امنیت در اولویت قرار بگیرد.

استاندار اصفهان با تأکید بر اجرای مراسم‌های شادی آفرین و توجه ویژه به مناسبت‌ها، اظهار کرد: فعالیت‌هایی که در شهرستان‌ها باعث ایجاد نشاط خواهد شد مانند پیاده‌روی‌های خانوادگی و برنامه‌های خانواده محور در دستور کار قرار بگیرد.

دکتر مرتضوی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به پروژه‌های پیشران در شهرستان‌های مختلف استان، اظهار کرد: طبق تأکیدات قبلی بایستی در هر شهرستان پروژه‌های پیشران در حوزه سرمایه‌گذاری و بخش خصوصی تعریف و با برنامه پیش رود.

گفتنی است: گردهمایی فرمانداران استان با سخنرانی استاندار اصفهان، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری، مشاور و دستیار استاندار در امر مردمی سازی دولت، مدیرکل حراست استانداری و مدیرکل روابط عمومی و امور بین‌الملل استانداری بیش از ۱۰ ساعت به طول انجامید.

در این نشست فرمانداران استان در حوزه‌های مختلف چالش‌ها و مشکلات خود را با معاونین و مدیران کل مرتبط عنوان و به منظور کاهش و رفع مشکلات بحث و تبادل نظر کردند.