بازیکن قلیانی استقلال در سفر به دوحه لو رفت
بازیکن قلیانی استقلال در سفر به دوحه لو رفت

زنگ خطر / مدیرعامل استقلال در افشاگری عجیب، از به همراه داشتن قلیان در اردوی تیم در دوحه خبر داده که گفته می‌شود این بازیکن قطعا از لیست تیم برای فصل بعدی خط خواهد خورد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، باشگاه استقلال این روزها آبستن حوادث و حاشیه‌های زیادی است؛ از انتخاب سرمربی گرفته تا تمدید قرارداد بازیکنانی که هنوز تکلیف آنها برای فصل آینده مشخص نشده است.

احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال نیز در آستانه برکناری از این تیم است و هر روز نام‌های زیادی در خصوص حضور مربیان مختلفی در این تیم به گوش می‌رسد.

سعادتمند مدیرعامل باشگاه استقلال دوشنبه شب در گفت‌وگویی که با رسانه رسمی این باشگاه داشت پرده از حاشیه‌هایی برداشت که در اردوی این تیم در قطر اتفاق افتاده است. یکی از همین حاشیه‌ها بحث قلیان کشیدن و بهمراه داشتن آن توسط یکی از بازیکنان استقلال است. با کدهایی که مدیرعامل استقلال از قلیان کشیدن بازیکن مورد نظر داده، نگاه‌ها به سمت بازیکنی است که فصل گذشته بارها با بی‌انضباطی‌ها و حاشیه‌هایی که برای تیم به وجود آورد از سوی مربیان کنار گذاشته شده بود اما پس از پیگیری‌هایی که در این باره صورت گرفت مشخص شد بازیکنی با خودش قلیان برده که در همین بازی آخر این تیم مقابل پاختاکور جایگزین بازیکن مصدوم این تیم شده است. این بازیکن فصل گذشته بارها با ارائه بازیهای ضعیف مورد انتقاد هواداران این تیم قرار گرفت.

گفتنی است بازیکن مورد نظر برای فصل آتی رقابتهای لیگ با استقلال قراردارد و باید منتظر واکنش این باشگاه در قبال وی بود البته به نظر می رسد این بازیکن از جمع استقلال کنارگذاشته خواهد شد؛ بازیکن جوانی که بیشتر در امر کری با تیم رقیب برای این تیم کارگشا بوده و از نظر فنی مورد انتقاد شدید آنها قرار دارد.

  • منبع خبر : ایلنا