برگزاری جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی در گلپایگان
برگزاری جشن گلریزان آزادی زندانیان جرایم غیر عمد مالی در گلپایگان

پایگاه خبری زنگ خطر / رئیس دادگستری شهرستان گلپایگان گفت: امسال  بالغ بر 20 نفر از زندانیان جرایم غیر عمد مالی چشم انتظار هستند که با کمک خیرین  به کانون گرم خانواده برگردند.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، قاسم شریفیان شب گذشته در جشن گلریزان  آزادی زندانیان جرایم غیرعمد اظهار کرد: گلپایگان  تاریخ پر افتخاری دارد و  همیشه در امر خیر و یاری رساندن به دیگران پیشگام بودند.خوشبختانه همیشه خیرین همراهی بسیار خوبی با انجمن “حمایت از خانواده زندانیان” و  یاوران ستاد دیه داشتند. اکنون 300 نفر در قالب بیش از 105 خانواده تحت حمایت انجمن حمایت از خانواده زندانیان هستند که در امور تهیه جهیزیه ، هزینه های آموزشی و… به این خانواده ها کمک هایی صورت می گیرد تا شرایط حبس سرپرست خانواده آسیب کمتری به آنها بزند در این راستا سال گذشته این انجمن بیش از یک میلیارد تومان به خانواده های تحت پوشش خود کمک کرده است.

رئیس دادگستری شهرستان گلپایگان گفت: در سال گذشته با کمکی بالغ بر 2 میلیارد تومان توسط خیرین و گذشت بیش از 3 میلیارد تومان از طلب خود توسط شاکیان ، موجبات آزادی 30 نفر از مددجویان محکومان مالی و جرایم غیر عمد  فراهم شد. امسال  بالغ بر 20 نفر چشم انتظار هستند که با کمک خیرین  به کانون گرم خانواده برگردند.

محمد رضا عسگریان فرماندار گلپایگان نیز یادآورشد: شهرستان گلپایگان در امور خیر همواره پیشتاز است و قسمت عمده ای از کارهایی که نه تنها در شهرستان بلکه در سطح کشور انجام میشود با کمک خیرین گلپایگانی است علاوه بر این همدلی خوبی بین مردم و مسئولین شهرستان برای پیشبرد امور برقرار است.