بسیج  مبدأ رویدادهای بزرگ کشور
بسیج  مبدأ رویدادهای بزرگ کشور

بسیج تفکری است برآمده از اصل وحدت و خدمت صادقانه به ملت که جمهوری اسلامی ایران بر اساس آن شکل گرفت و توانست با شکست طاغوت، نظامی را بنیان گذارد که مردم عهده‌دار نقش اصلی آن هستند.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر و به نقل از هنر قلم متن پیام وی به شرح زیر است:

بسیج تفکری است برآمده از اصل وحدت و خدمت صادقانه به ملت که جمهوری اسلامی ایران بر اساس آن شکل گرفت و توانست با شکست طاغوت، نظامی را بنیان گذارد که مردم عهده‌دار نقش اصلی آن هستند.

بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران با درایت خود در صدور فرمان تشکیل بسیج، نه تنها مردم ایران را حول محور یک پرچم اعتقادی گرد آورد بلکه به آزادگان و مسلمین جهان نشان داد در پرتو وحدت و انسجام و هدایت و رهبری جامع و کلمه واحد الله ، می‌توان مقابل هر ظالم و ستم‌پیشه‌ای ایستاد و با آزادگی حق خود را طلب نمود.

تاریخ پر افتخار ایران اسلامی گواه آن است که بسیج و تفکر جهادی همواره مبدأ رویدادهایی بزرگ و به ظاهر محال در عرصه‌های گوناگون و کسب موفقیت‌هایی عظیم بوده که همواره دشمنان و بدخواهان این نظام و مردم را متحیر ساخته است.

فرا رسیدن هفته بسیج و سالروز صدور فرمان تاریخی حضرت امام خمینی (ره) برای تشکیل بسیج در ۵ آذر ۱۳۵۸ را گرامی داشته و از یاد نمی‌بریم رشادتها و شجاعت‌های بسیجیان جان بر کفی را که با نثار جان خود شجره طیبه بسیج را به درخت تنومند و ستبر امروز تبدیل کرده‌اند.

گستره بسیج و بسیجی دیگر به مرزهای ایران اسلامی بسنده نکرده و در جای‌جای جهان هر جا فریاد مظلومیتی به گوش رسد، هستند آنانی که مشتاقانه در راه مبارزه با ظلم و ستم به پا خیزند، چونان که جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در مقابل مسلمانان بی‌گناه و بی‌دفاع نوار غزه و فلسطین اشغالی، هر آزاده‌ای را به ستوه آورده و فریاد مرگ این رژیم منحوس را در سراسر جهان طنین‌انداز کرده است و ان‌شاءالله با وحدت مسلمین جهان طبق وعده امامین عزیز انقلاب ، به زودی نابودی آن را به نظاره خواهیم نشست.

این جانب به عنوان خادم جامعه فرهیخته و پرتلاش بازنشسته استان، این مناسبت ارزشمند را به همه عزیزانی که عمرشان را با تفکر بسیجی به ملت، خدمت کردند تبریک می گویم و امیدوارم که همه ما با عملکردمان بتوانیم مروج این فرهنگ غنی در حوزه های مختلف باشیم و امید آن داریم تا این شجره طیبه همواره در مسیر آرمان‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و در ظل توجهات حضرت ولی‌عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف و تحت زعامت ولی امر مسلمین جهان حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای مدظله‌العالی قدرتمند و سرافراز در گسترده سپهر این مرزوبوم بدرخشد.