تاکید معاون عمرانی استانداری اصفهان به لزوم تسریع در تهیه طرح‌های شهری و پاسخ‌گویی بموقع دستگاه‌ها به استعلامات
تاکید معاون عمرانی استانداری اصفهان به لزوم تسریع در تهیه طرح‌های شهری و پاسخ‌گویی بموقع دستگاه‌ها به استعلامات

پایگاه خبری زنگ خطر / مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در جلسه کمیسیون ماده پنج، بر تسریع در تهیه طرح های شهری و پاسخگویی به موقع دستگاه های مربوطه، تأکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، کمیسیون ماده پنج شهرهای شهرضا، تیران، بادرود، نطنز و خالد آباد یک‌شنبه هشتم آبان ماه با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری و سایر اعضای کمیسیون برگزار شد.

در حاشیه این نشست دکتر مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اصفهان در خصوص لزوم تسریع در تهیه طرح های شهری و وظیفه دستگاهها مبنی بر پاسخ گویی بموقع به استعلامات تاکید کرد.

از جمله موضوعاتی که در این جلسه در راستای تعیین تکلیف طرح تفصیلی شهر شهرضا تصمیم گیری شد مباحث مربوط به قنات های شهرضا بود که بر اساس گزارش‌های ارائه شده در جلسه، مسیر، حریم ها و نحوه بارگذاری آن مورد بحث و جمع بندی قرار گرفت.

موارد مرتبط با میراث فرهنگی شهرضا نیز در این کمیسیون مورد بحث و گفتگو قرار گرفت که باتوجه به اعلام نظر مدیرکل میراث فرهنگی استان مقرر شد طرح تفصیلی بر مبنای آخرین اطلاعات مشاور این سازمان نهایی شود.

موارد جاری شهرهای خالدآباد، بادرود و نطنز نیز در این کمیسیون مطرح و در خصوص آنها تصمیمات لازم در راستای تعیین تکلیف درخواست های مردمی گرفته شد. همچنین در خصوص طرح تفکیکی موسوم به «بهارستان» در شهر تیران نیز نقطه نظرات مربوطه مطرح و تصمیمات لازم در راستای حل مشکلات این طرح اتخاذ گردید تا با ابلاغ آن در راستای اجرای نهضت ملی مسکن در شهر تیران اقدامات اساسی انجام شود.