تخصیص پروژه تا کنون برای ۲۰۰ نفر از متقاضیان طرح ملی جهش تولید مسکن شهرستان گلپایگان
تخصیص پروژه تا کنون برای ۲۰۰ نفر از متقاضیان طرح ملی جهش تولید مسکن شهرستان گلپایگان

زنگ خطر / غلامرضا امینی ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان گفت: پروژه آماده سازی اراضی حدود ۳۰ هکتاری که برای احداث طرح نهضت ملی مسکن و ایثارگران در نظر گرفته شده با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی در حال اجرا است.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ؛ غلامرضا امینی رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان اظهار داشت: افزون بر شش هزار و ۷۰۰ نفر در طرح ملی جهش تولید مسکن شهرستان گلپایگان اقدام به ثبت نام کردند که پس از انجام پالایش های لازم، تا کنون برای ۲۰۰ نفر از متقاضیان حائز شرایط تخصیص پروژه صورت گرفته است.

وی افزود: جهت تامین زمین متقاضیان، ۱۲۰ قطعه زمین به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی این شهرستان جهت احداث ۳۶۰ واحد مسکونی تحویل شده است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گلپایگان با اشاره به اختصاص ۲۰ قطعه زمین در راستای اجرای قانون جوانی جمعیت (خانوارهای دارای سه فرزند و بیشتر واجد شرایط) اذعان داشت: در قالب طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان، ۲۷ قطعه زمین به ۸۱ نفر از روحانیون شهرستان گلپایگان تخصیص داده شد.

وی با بیان اینکه ۱۵۰ قطعه زمین جهت ساخت مسکن ایثارگران شهرستان گلپایگان اختصاص یافته است، خاطرنشان کرد: پروژه آماده سازی اراضی حدود ۳۰ هکتاری که برای احداث طرح نهضت ملی مسکن و ایثارگران در نظر گرفته شده با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی در حال اجرا است.

امینی در خصوص واگذاری‌های بعمل آمده برای تامین خدمات در محدوده و حریم شهرهای این شهرستان بیان داشت: مطابق با سیاست گذاری‌های معاونت املاک و حقوقی اداره‌کل راه و شهرسازی استان اصفهان دو قطعه زمین با کاربری تجاری به مساحت یکهزار و ۴۴۰ مترمربع در سایت مسکن مهر و سه هکتار زمین جهت احداث آموزشگاه پایه یک و دو رانندگی واگذار شده است.

وی گفت: ۳۰ هکتار زمین جهت احداث شهرک صنعتی گلشهر، یک هکتار به فاضلاب مسکن مهر، سه هکتار برای احداث اتاق بازرگانی، یکهزار مترمربع برای احداث پلیس راه و دو هزار مترمربع جهت نمایشگاه‌های خودروهای سنگین اختصاص یافته است.