تعداد کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی ۴۵۱ نفر است
تعداد کارگران دارای حقوق معوق استان مرکزی ۴۵۱ نفر است

پایگاه خبری زنگ خطر / مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: شمار کارگران دارای حقوق معوق این استان در مهرماه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل ۴۲ درصد کاهش یافته است.

پایگاه خبری زنگ خطر ، جمشید امیدی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی گفت: تعداد کارگران دارای حقوق معوق این استان در مهرماه پارسال ۷۷۱ نفر بود که این آمار در پایان مهرماه امسال به ۴۵۱ نفر کاهش یافته است.

وی بیان کرد: تعداد واحد‌های تولیدی دارای حقوق معوق استان مرکزی نیز از ۱۶ واحد در مهرماه پارسال به ۱۳ واحد در پایان مهرماه امسال رسیده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی ادامه داد: تعداد واحد‌های تولیدی دارای حقوق معوق این استان نیز در این مدت نسبت به مدت مشابه قبل، ۱۹ درصد کاهش یافته است.

امیدی بیان کرد: همه تلاش‌ها در مجموعه استان مرکزی به کار گرفته شده تا مشکلات واحد‌های تولیدی و صنعتی این استان روز به روز کاهش یابد و حمایت از رونق تولید با جدیت دنبال می‌شود.

استان مرکزی با ۱۲ شهرستان دارای بیش از یک میلیون و ۴۸۰ هزار نفر جمعیت است و در این استان حدود سه هزار واحد صنعتی بزرگ، متوسط و کوچک فعالیت می‌کنند.