تمدید مجدد فرصت بارگذاری مدارک رتبه‌بندی معلمان
تمدید مجدد فرصت بارگذاری مدارک رتبه‌بندی معلمان

پایگاه خبری زنگ خطر / فرصت بارگذاری مدارک رتبه‌بندی معلمان ازسوی سرپرست مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش اعلام شد.

مجتبی هاشمی، سرپرست مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش از تمدید مجدد فرصت بارگذاری مدارک رتبه‌بندی معلمان تا ۱۱ اردیبهشت‌ماه خبر داد.

وی با اشاره به اینکه در جلسه مدیران کل آموزش و پرورش مصوب شد تا فرصت معلمان برای بارگذاری مدارک رتبه‌بندی یک‌بار دیگر تمدید شود، گفت: معلمان تا یازدهم اردیبهشت‌ماه برای این کار فرصت دارند و این فرصت دیگر تمدید نخواهد شد.

سرپرست مرکز برنامه‌ریزی منابع انسانی و امور اداری وزارت آموزش و پرورش درباره اینکه برخی معلمان می‌گویند امکان ثبت اعتراض رتبه‌بندی را ندارند، اظهار کرد: برخی معلمان به‌دلیل طی نشدن تمام مراحل رتبه‌بندی و قطعی نشدن رتبه‌ها، موفق به مشاهده کارنامه خود نشدند به همین دلیل امکان ثبت اعتراض برای آنها وجود ندارد.

وی افزود: به‌محض قطعی شدن رتبه‌ها و تأیید توسط هیئت‌های ممیزه، کارنامه معلمان قابل مشاهده خواهد بود و پس از آن ۱۰ روز برای ثبت اعتراض و پس از آن بارگذاری مدارک فرصت دارند، این گروه از معلمان نگران نباشند چون حق آنها برای ثبت اعتراض محفوظ است.