جملات عجیب علیرضا بیرانوند پس از لغو حضورش در استقلال و تمدید با پرسپولیس
جملات عجیب علیرضا بیرانوند پس از لغو حضورش در استقلال و تمدید با پرسپولیس

علیرضا بیرانوند دروازه بان تیم فوتبال پرسپولیس که با فسخ قرارداد و انجام مذاکراتش با استقلال جدایی از جمع سرخپوشان را قطعی نشان می داد، پس از موافقت باشگاه با شرایطش برای دو سال دیگر در این تیم ماند.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر، علیرضا بیرانوند که دو دوره دروازه بان تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی بوده است و در قهرمانی فصل گذشته سرخپوشان نیز تأثیرگذار بود، پس از آنکه مطالباتش را از باشگاه دریافت نکرد، قراردادش را با سرخپوشان قطع و بلافاصله روی نقطه ضعف هواداران این تیم دست گذاشت و وارد مذاکره با استقلال شد.

بیرانوند که به خوبی می‌دانست تنها راه گرفتن مطالباتش و بالا بردن رقم میلیاردی قراردادش رفتن پای میز مذاکره با باشگاه استقلال است، بدون این که حتی یک پیشنهاد از تیم‌های دیگر لیگ برتری را مطرح کند، مستقیما با مسئولان باشگاه رقیب وارد مذاکره شد و حتی حجت کریمی سرپرست مستعفی مدیرعاملی استقلال هم این مذاکرات و توافق با او را تأیید کرد.

با این حال روز چهارشنبه تلاش برخی دوستان بیرانوند از جمله وحید امیری باعث شد او به باشگاه برود و پس از توافق با مدیرعامل پرسپولیس قراردادش را امضا کند.

علیرضا بیرانوند پس از تمدید قراردادش با انتشار پستی اتفاقات روزهای اخیر را سو تفاهم نامید و ابراز امیدواری کرد این روزها دیگر برایش تکرار نشود!

 

جملات عجیب بیرانوند پس ازلغو حضورش در استقلال و تمدید با پرسپولیس