حقیقت درباره سعید عسگر ضارب حجاریان ؟
حقیقت درباره سعید عسگر ضارب حجاریان ؟

در فضای مجازی خبری منتشر شده است مبنی بر اینکه «سعید عسگر» که ضارب سعید حجاریان عضو اسبق شورای شهر تهران به عنوان معاون پرورشی و تربیت‌بندی آموزش و پرورش منطقه 18 تهران منصوب شده است. اما حقیقت چیست؟!!

شبهه ای در فضای مجازی ایجاد کردند مبنی بر اینکه سعید عسکر، ضارب حجاریان با حکمی به معاونت ورزشی و پرورشی آموزش و پرورش منطقه هجده منصوب شد.

برای پی بردن به واقعیت لازم است این حقیقت را آشکار کنیم که اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در واکنش به این مطلب اعلام کرده است: فرد مذکور هیچ ارتباط و سمتی در آموزش و پرورش شهر تهران ندارد و سرپرست فعلی معاونت آموزش و پرورش منطقه ١٨ تهران «سعید عسگری» از معلمین بومی منطقه ١٨ شهر تهران است که پیش‌تر مسؤولیت‌هایی چون مربی قرآن مدارس، معاون پرورشی و فعالیت قرآنی در دارالقرآن آل یاسین منطقه ١٨ تهران را به عهده داشته است.

از دیگر فعالیت‌های وی می‌توان به داور و ناظر مسابقات قرآن فرهنگیان و دانش آموزان، نفر پنجم مسابقات قرآن فرهنگیان شهر تهران در رشته قصه گویی قرآنی، نفر اول مسابقات قرآن و عترت فرهنگیان منطقه در رشته های اذان، قرائت، نهج‌البلاغه، صحیفه سجادیه، قصه‌گویی قرآنی و الگوی برتر تدریس نماز و کارشناس اداره قرآن، عترت و نماز آموزش و پرورش منطقه ١٨ اشاره کرد.

لینک اطلاعیه اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران در زیر می توانید رجوع کنید؛
hamshahrionline.ir/x7VJJ