دختر بابلسری حساب پدرش را خالی کرد
دختر بابلسری حساب پدرش را خالی کرد

دختری که به صورت اینترنتی از حساب پدر خود ۶۰۰ میلیون ریال برداشت کرده بود،در بابلسر دستگیر شد.

سرهنگ سامع خورشاد رئیس پلیس فتا مازندران گفت: در پی مراجعه یکی از شهروندان به پلیس فتا شهرستان بابلسر مبنی بر اینکه برداشت غیر مجاز از حساب به صورت اینترنتی به مبلغ ۶۰۰ میلیون ریال؛ پرونده اولیه با هماهنگی مقام قضائی تشکیل شد و با ثبت اظهارات شاکی موضوع در دستور کار کارشناسان این پلیس قرار گرفت.

او افزود: با توجه به ارائه مستندات از سوی شاکی و با بررسی‌های اولیه و اقدامات تخصصی صورت گرفته توسط تیم کارشناسان این پلیس مشخص شد متهم دختر شاکی بوده، با هماهنگی مقام قضائی نامبرده دستگیر و به پلیس فتا شهرستان بابلسر منتقل شد.

سرهنگ خورشاد ادامه داد: متهم پس از دستگیری در ابتدا منکر هرگونه بزه ارتکابی شد و با سخنان گمراه کننده قصد فریب پلیس را داشت که با هوشیاری کارشناسان پلیس فتا و روبه‌رو شدن با ادله دیجیتال انکارناپذیر جمع‌آوری شده لب به سخن گشود و انگیزه شخصی و خانوادگی را دلیل اصلی این کار خود اعلام داشت.

رئیس پلیس فتا مازندران با اشاره به تحویل متهم به مراجع قضایی جهت سیر مراحل قانونی پرونده اش، به شهروندان توصیه کرد: چنانچه اقدام به خرید اینترنتی شارژ سیم کارت‌های تلفن همراه می‌کنند حتما از هویت فروشگاه و گردانندگان آن اطمینان حاصل کرده و در هنگام ورود اطلاعات کارت و حساب بانکی، ملاحظات امنیتی لازم را رعایت کنند.

  • منبع خبر : صراط