دستگیری اراذل و اوباش متواری در منطقه فلاح
دستگیری اراذل و اوباش متواری در منطقه فلاح

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران از دستگیری اراذل و اوباش متواری در منطقه فلاح خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر به نقل از صدا و سیما، سرهنگ سعید راستی رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران، گفت: در اجرای مرحله پنجم طرح مبارزه با اراذل و اوباش به نام طرح اقتدار، و در راستای ارتقای سطح امنیت اجتماعی و تحقق امنیت محله محور، مأموران موفق شدند آخرین نفر از اراذل و اوباش را که در منطقه فلاح موجب سلب آسایش عمومی و نگرانی ساکنان منطقه و همشهریان را فراهم کرده بود، شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: تحقیقات پلیسی نشان از این داشت عامل درگیری با استفاده از قمه و عربده کشی، نزاع و درگیری دسته جمعی، اخلال در نظم و آسایش عمومی در منطقه فلاح باعث ایجاد رعب و وحشت در بین شهروندان محله شده بود.

رئیس مرکز عملیات سازمان اطلاعات پلیس تهران گفت: متهم متواری که از اراذل و اوباش سابقه دار بود، با رصد پلیسی شناسایی و با هماهنگی قضائی در یک عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و برای سیر مراحل قانونی روانه زندان شد.

سرهنگ راستی با بیان اینکه استقرار نظم و امنیت در جامعه از وظایف ذاتی پلیس است، افزود: نیروی انتظامی در مسیر تحقق این مهم با قاطعیت و جدیت کامل با اراذل و اوباش و افرادی که قصد بر هم زدن نظم و امنیت عمومی و آسایش و امنیت شهروندان را داشته باشند برخورد خواهد کرد.