بازیگر زن سریال تمام رخ: سینمای ایران بسیار قوی و پیشرفته است
بازیگر زن سریال تمام رخ: سینمای ایران بسیار قوی و پیشرفته است

پایگاه خبری زنگ خطر / بازیگر سریال تمام رخ گفت:به نظر من سینمای ایران بسیار قوی و پیشرفته است، در همین راستا هرسال شاهد درخشش فیلم های ایرانی در جشنواره های بین المللی هستیم

خبرنگار: فاطمه عبدلی / سویتلانا سوپیلنیاک در گفت و گو با پایگاه خبری زنگ خطر اظهار کرد: من اهل کشور اوکراین هستم ، دو رگه نیستم و پدر مادرم اوکراینی هستند.در بچگی علاوه بر تحصیل در آموزشگاه های معمولی در مدرسه هنر هم درس خواندم و در تئاتر مدرسه به عنوان بازیگر خودم را در نقش های متفاوت امتحان کردم ولی با وجود اینکه هنر همیشه همراهم بود اما کار بازیگری را ادامه ندادم، در دانشگاه رشته زبان ادبیات فارسی و انگلیسی را انتخاب کردم و در سال ۱۳۹۶ با فیلم ماهور به کارگردانی مجید نیامراد فعالیت بازیگری را به طور حرفه ای مجددا آغاز کردم.

وی ادامه داد: بعد از همکاری با احمد معظمی و ایفای نقش در سریال سرجوخه برادر ایشان محمود معظمی پیشنهاد بازی در سریال تمام رخ در نقش بریژیت را به من دادند؛زمانی که فیلمنامه را خواندم ،قصه سریال و داستان بریژیت اینقدر برام جذاب شد که سریع این نقش را قبول کردم، خیلی دوست داشتم نقش بریژیت را بازی کنم چرا که این نقش یک کاراکتر پیچیده ای است، طوفان احساسات در آن می چرخد و رفتارش هیچ وقت قابل پیش بینی نیست.

بازیگر سریال تمام رخ گفت: علاقه زیادی به زبان ، فرهنگ و ادبیات مردم ایران دارم سفر به ایران حال کاری باشد یا تفریحی همیشه برای من لذت بخش و هیجانی است در عین حال به نظر من سینمای ایران بسیار قوی و پیشرفته است، در همین راستا هرسال شاهد درخشش فیلم های ایرانی در جشنواره های بین المللی هستیم به همین دلیل همکاری با کارگردان های ایرانی برایم افتخار آمیز است .

سویتلانا سوپیلنیاک خاطرنشان کرد:  از ژانر جاسوسی امنیتی خوشم می آید ، از بچگی کاراکتر های منفی همواره برایم جذاب بود و دوست داشتم خودم را در این نقش امتحان کنم البته در سریال سرجوخه هم این فرصت را داشتم. برای من سبک خیلی مهم نیست و خود نقش برایم اهمیت دارد ، برایم مهم است که کاراکتر یک عمقی داشته باشد و برای خودم چالش انگیز باشد البته امیدوارم بتوانم در آینده در سینمای ایران در ژانر های دیگر از جمله تاریخی  هم کار کنم.

وی با بیان اینکه  تا کنون در هر پروژه ای که با ایرانی ها کار کردم فضای دوستانه و راحتی برایم وجود داشت و هیچ وقت احساس غریبی نداشتم افزود:  اکثر ایرانی ها خیلی مهربان و مهمان نواز هستند و خیلی صادقانه حاضر هستند به تو کمک کنند. همیشه برقراری ارتباط با آدم های جدید برام جذاب است چون می توانیم  چیز های جدید زیادی یاد بگیریم و تبادل نظر و تجربه داشته باشیم.

 بازیگر نقش بریژیت در سریال تمام رخ تصریح کرد: ایرانی ها خیلی تعارفی هستند در حالیکه در فرهنگ اوکراین رایج نیست و برخی موقع ها با وجود اینکه با فرهنگ ایران خیلی خوب آشنا هستم یکسری سو تفاهم ایجاد میشود، نمیتوانم بگویم در این زمینه خیلی اذیت شدم ولی واقعا برخی اوقات نمیتوانی تشخیص بدهی که طرف مقابل با تو صمیمی است یا دارد تعارف میکند.
سریال تمام رخ این شب ها ساعت 20:30 از شبکه 3 در حال پخش است.