شهرداری گلپایگان آماده مقابله با سیل احتمالی در گلپایگان
شهرداری گلپایگان آماده مقابله با سیل احتمالی در گلپایگان

پایگاه خبری زنگ خطر / پیمان شکرزاده شهردار گلپایگان درخصوص آمادگی مقابله شهرداری گلپایگان با سیل احتمالی گفت: اکنون بارندگی در بالادست شهر گلپایگان آغاز شده است. ۱۵ گروه در مناطق مختلف شهر آمادگی خدمت رسانی هستند همچنین شخصا به عنوان مدیر میدان در کنار نیروهای شهرداری آماده خدمت هستم، شهروندان می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند اما در شرایط بحرانی خبرنگاران شماره تماس شخصی من را در اختیار شهروندان قرار دهند تا مستقیم با بنده صحبت کنند.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر ، شهردار گلپایگان در گفت و گو با اصحاب رسانه گفت : شهروندان به پارک های سطح شهر خصوصا پارک های ساحلی مراجعه نکنند ، اکنون بارندگی در بالادست شهر گلپایگان آغاز شده است.

پیمان شکرزاده در گفت و گو با اصحاب رسانه اظهار کرد : حدودا ساعت ۱۶:۳۰  شاهد آغاز بارش باران و وزش باد با سرعتی بین ۱۳ تا ۲۰ کیلومتر در ساعت در شهرستان گلپایگان خواهیم بود و این روند تا ساعت ۲۲ امشب ادامه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه وزش باد بر سرعت بارندگی تاثیر مضاعف خواهد گذاشت ادامه داد: از آنجایی که بارش های تابستانی به سرعت به روان آب تبدیل می شود دبی جوی ها پاسخگوی حجم بارش نخواهد بود و در معابر شاهد آب گرفتگی خواهیم بود.

شهردار گلپایگان ضمن تاکید بر اینکه شهروندان تا ساعت ۲۲ امشب تردد غیر ضروری در سطح شهر  نداشته باشد گفت: شهروندان به پارک های سطح شهر خصوصا پارک های ساحلی مراجعه نکنند و در همین راستا اکنون نیروهای شهرداری در حال تخلیه پارک ها هستند و از افراد می خواهند هرچه سریعتر از پارک های ساحلی خارج شوند. تمام  موارد پیش بینی شده جزو احتمالات است  اما در نظر گرفتن بدترین شرایط، کم ترین آسیب را به دنبال خواهد داشت.

شکرزاده افزود: اکنون بارندگی در بالادست شهر گلپایگان آغاز شده است. ۱۵ گروه در مناطق مختلف شهر آمادگی خدمت رسانی هستند همچنین شخصا به عنوان مدیر میدان در کنار نیروهای شهرداری آماده خدمت هستم، شهروندان می توانند در صورت بروز هرگونه مشکل با سامانه ۱۳۷ تماس بگیرند اما در شرایط بحرانی خبرنگاران شماره تماس شخصی من را در اختیار شهروندان قرار دهند تا مستقیم با بنده صحبت کنند.