طرح بیمه فراگیر خانواده های ایرانی از برنامه های موفق دولت سیزدهم در تامین‌اجتماعی است
طرح بیمه فراگیر خانواده های ایرانی از برنامه های موفق دولت سیزدهم در تامین‌اجتماعی است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: طرح بیمه فراگیر خانواده های ایرانی از برنامه های موفق دولت سیزدهم در تامین‌اجتماعی است.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر به نقل از  تایماز نیوز علی نیکزاد در دیدار با مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: مجلس آماده هرگونه همکاری با سازمان تامین اجتماعی در راستای افزایش بیمه شدگان در اجرای اصل ۲۹ قانون اساسی و ارائه خدمات مناسب از جانب این سازمان به مستمری بگیران، کارفرمایان و بیمه شدگان می باشد.

وی با قدردانی از اقدامات و برنامه های دولت در خوزه تامین اجتماعی، افزود: پرداخت ۸۵ هزارمیلیارد تومان بدهی سازمان تامین اجتماعی به بانک رفاه، افزایش و ارتقای مراکز درمانی تامین‌اجتماعی، پرداخت به موقع حقوق بازنشستگان و همچنین اجرای طرح بیمه فراگیر خانواده های ایرانی از اقدامات خوب مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی در دولت مردمی و انقلابی دکتر رئیسی می باشد.

نیکزاد از احداث هتل ۵ ستاره سازمان تامین اجتماعی در شهرستان سرعین، ایجاد شعبه ۳در مناطق محروم شهرستان اردبیل، ارتقاء و افزایش فضای فیزیکی این سازمان در سطح استان تقدیر کرد و خواستار سرمایه گذاری شرکت شستا در بخش های مختلف استان اردبیل شد.