علی لاریجانی: در فضای آشفته هر طرفی حتی اگر حرف حساب هم داشته باشد شنیده نمی‌شود
علی لاریجانی: در فضای آشفته هر طرفی حتی اگر حرف حساب هم داشته باشد شنیده نمی‌شود

علی لاریجانی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تاکید کرد: همه باید توجه کنند که راه درست زیستن اجتماعی این است که هرکس حرفی دارد با آراستگی بیان کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به رادیکال شدن فضای اعتراضات در کشور گفت: رادیکال کردن این مسائل باعث آشفتگی در جامعه می‌شود و این به ضرر کلیت جامعه است. در فضای آشفته هر طرفی حتی اگر حرف حساب هم داشته باشد شنیده نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر به نقل از ایسنا، علی لاریجانی در حاشیه مراسم سالگرد درگذشت حبیب‌الله عسگراولادی در جمع خبرنگاران در واکنش به اظهارات اخیر رییس جمهوری آمریکا مبنی بر تلاش برای آزادی ایران، تاکید کرد: اظهارات ایشان نشان می‌دهد که ملت ایران را نمی‌شناسد. در کل آمریکایی‌ها درباره شناخت ملت ایران کاستی بسیار دارند. البته این مختص ایران نیست و در موضوع حمله به عراق هم نشان دادند که عقل درستی در کارها ندارند.

وی درباره رادیکال‌شدن فضای اعتراضات در کشور تاکید کرد: رادیکال کردن این مسائل باعث آشفتگی در جامعه می‌شود و این به ضرر کلیت جامعه است. در فضای آشفته هر طرفی حتی اگر حرف حساب هم داشته باشد شنیده نمی‌شود.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در پایان تاکید کرد: همه باید توجه کنند که راه درست زیستن اجتماعی این است که هرکس حرفی دارد  با آراستگی بیان کند.