فوری: خبرهای جدید از احتمال بازگشت تیم فوتبال استقلال به لیگ قهرمانان آسیا؟
فوری: خبرهای جدید از احتمال بازگشت تیم فوتبال استقلال به لیگ قهرمانان آسیا؟

پایگاه خبری زنگ خطر / با صحبت های مدیر صدور مجوز حرفه‌ای در خصوص وضعیت استقلال، احتمال بازگشت این تیم به لیگ قهرمانان آسیا قوت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری زنگ خطر به نقل از ایلنا، باشگاه استقلال علیرغم تلاش زیاد در پرداخت به موقع طلب استراماچونی موفق نشد در فرصت اعلام شده از سوی فیفا تسویه حساب این مربی ایتالیایی را انجام دهد و این موضوع منجر به عدم صدور مجوز حرفه‌ای توسط این باشگاه شد که عملاً به معنی حذف آنها از فصل جدید لیگ قهرمانان آسیاست.

اگر چه اخبار ضد و نقیضی در این خصوص در چند وقت اخیر منتشر شده و ادعاهای زیادی درباره آن مطرح شده است ولی صحبت‌های اخیر مصطفی زارعی، مدیر صدور مجوز حرفه‌ای در این خصوص امیدواری‌هایی برای استقلالی‌ها به همراه دارد.

زارعی در صحبت‌های اخیر خود در این باره گفت: روز گذشته این موضوع استعلام شد و کارشناسان این کنفدراسیون اعلام کردند با توجه به تغییر در زمانبندی اجرای لیگ قهرمانان از زمستان- پاییز به تابستان- بهار که امسال اتفاق افتاده است این لیست اواسط تیرماه اعلام خواهد شد و باشگاه‌ها فعلاً می توانند بر اساس نتایج مجوز باشگاهی ایران در لیگ قهرمانان ثبت نام کنند و اگر نیاز باشد تغییرات بعدی از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام خواهد کرد.

بر همین اساس مدارک کلیه باشگاه‌های ایرانی ظرف امروز و فردا از طریق سازمان لیگ و روابط بین‌الملل فدراسیون ارسال خواهد شد.