مدیرعامل باشگاه استقلال: گفتند پول هست، آمدیم نبود!/ امیدوارم در دو سه ماه آینده سهام ما رشد خوبی پیدا کند
مدیرعامل باشگاه استقلال: گفتند پول هست، آمدیم نبود!/ امیدوارم در دو سه ماه آینده سهام ما رشد خوبی پیدا کند

زنگ خطر / مدیرعامل جدید باشگاه استقلال با حضور در شبکه خبر وعده همیشگی کسب ستاره سوم در صورت حضور بلندمدت در استقلال را تکرار کرد.

به گزارش زنگ خطر به نقل از ورزش سه، علی فتح‌الله‌زاده، مدیرعامل باشگاه استقلال، با حضور در شبکه خبر در خصوص مسائل مختلفی از جمله بدهی‌های پیش روی باشگاه، تعامل با ساپینتو و بازیکنان مدنظرش، عملکرد آجورلو در باشگاه و اختلاف مالی آبی‌ها با سازمان لیگ به گفتگو پرداخت. او در ابتدا عادت شوخ‌طبعی‌اش را کنار نگذاشت و از خودش به عنوان بمب یاد کرد و چهارمین حضورش در استقلال را به خاطر علاقه به عدد چهار دانست!

در ادامه بخش‌های مهم صحبت‌های فتح‌الله‌زاده را می‌خوانید؛

* گفتند پول هست، آمدیم نبود!

ما صحبتی داشتیم در مورد دارایی‌هایی که داریم ولی وقتی که آمدم، برعکس چیزی بود که صحبت کرده بودیم. وضعیت خوبی نداریم. تیم استقلال یک تیم ریشه‌دار و بزرگ است. هواداران دوست دارند که تیم شرایطش خوب باشد. ما آمده‌ایم که یک باری را برداریم. در حساب باشگاه الان پولی نیست. البته پول‌ها برای باشگاه خرج شده است. درآمدهایی که آجورلو انتظار داشته محقق نشده است. امروز صبح چند نامه روی میز من بود که باید به زودی پرداخت شوند. مثلا پول استراماچونی زمانش گذشته است و باید آن را پرداخت کنیم. ما یک ماه سخت را پیش روی داریم ولی نمی‌گذاریم به تیم آسیبی وارد شود.

* محقق‌نشدن برخی مسائل دلیل جدایی آجورلو بود

من تلاش می‌کنم تعهد به بازیکنان انجام شود و به آن‌ها این اطمینان را داده‌ام. ان‌شاءالله بتوانیم تعهدمان را تا قبل از تعطیلات انجام دهیم. امروز یک جلسه‌ای با حمید سجادی و پولادگر درباره مجوز حرفه‌ای داشتیم. شرایط سختی داریم. ما یک برند بزرگ هستیم و می‌خواهیم سه‍ام باشگاه رشد پیدا کند. امیدوارم در دو سه ماه آینده سهام ما رشد خوبی پیدا کند. بعضی اوقات سلایق مدیران به هم نمی‌خورد. من خیلی در جریان جدایی آقای آجورلو نبودم و ظاهرا اختلاف سلیقه و محقق نشدن برخی مسائل موثر بوده است.

* در بحث پنالتی‌ها در حق استقلال اجحاف شد

یازده روز دیگر در سوپر جام باید بازی کنیم. بعضی دوستان مربی ما را اذیت می‌کنند. او مهمان ما است. حسی قوی به استقلال دارد. بپذیریم که درباره پنالتی‌ها خیلی در حق ما ظلم شده است. به عنوان مدیر باید فضا را برای ساپینتو مهیا کنم. او احساسات لطیفی دارد و باید دید چه کسی اول او را اذیت کرده است. من می‌آیم جلو و از حق تیم دفاع می‌کنم. او مربی خوبی است.

* باید ۷۰ میلیارد تا ده روز آینده پرداخت کنیم!

ما چیزی بالغ بر دو میلیون دلار در این ۱۰ روز باید پرداخت کنیم. به ساپینتو گفتم به من بگو چه زمانی به تمرین بیایم چون شرایط تیم حساس است. این هفته احتمالا به تمرین می‌روم و بازیکنان را می‌بینم. هنوز مکان بازی سوپر جام مشخص نیست. به حدادیان گفتم بازی در آزادی باشد به دلیل اینکه کیفیت چمنش بهتر است. حالا قرار است تا در این رابطه مشترکا تصمیمی بگیریم.

* ساپینتو بازیساز خارجی می‌خواهد

تمام تلاش ما برای قهرمانی است. امسال مدعی قهرمانی هستیم. برای من هم رفت و آمد خوش آیند نیست. به من فرصت بدهند، ظرف سه سال تیم را قهرمان آسیا می‌کنم تا دینم را به هواداران ادا کنم. بازی خوانی ساپینتو خیلی خوب است. او مربی خوب و زحمتکشی است. من از او حمایت می‌کنم. نظرش یک هافبک بازیساز است. فکر می‌کنم نظر او یک بازیکن خارجی باشد. بازیکنان جوانی در استقلال داریم. امسال این‌ها را حفظ می‌کنیم. اگر موقعیت ترانسفر باشد، این کار را می‌کنیم. با پول آن هم تیم را تقویت باید بکنیم.

* کار آجورلو در تبلیغات محیطی مثبت بود

به نظر من کاری که آجورلو در تبلیغات محیطی کرد، مثبت بوده است. من با آن شرکت و دوستان دیگر هم صحبت کرده‌ام. درآمد آن با پول سازمان لیگ قابل مقایسه نیست. از سازمان لیگ و فدراسیون می‌خواهم به ما در این راه کمک کنند. قرار شد چهارشنبه یا پنجشنبه با قنبرزاده هم در این رابطه جلسه داشته باشیم. از هواداران می‌خواهم مثل گذشته هوای تیمشان را داشته باشند تا ان‌شاالله به قهرمانی برسیم.